Ga naar inhoud


Cryptoworks naar Aston


Gast

Aanbevolen berichten

Hoi,

 

ik heb hier 2 cryptoworks cams van Philips (902720 Rev. 2.0) en wou deze graag upgraden.

Ik las op lefdata dat somige van deze cryptoworks cams geupdate kunnen worden naar een Aston 1.05. Heeft iemand hier ervaring mee? En kan ik dit doen door simpel weg de .bin van Aston 1.05 erop te zetten.

 

Ik kijk uit naar jullie reactie.

 

Mvg.

 

Maarten

Link naar reactie
Delen op andere sites


Dan heb je dat verkeerd gelezen dat kan niet naar Aston 1.05 updaten, je kunt updaten naar Aston 1.03 en die cam word door Canaldigitaal niet meer ondersteunt.

De reden dat het niet kan is een verschil in hardware, de Aston 1.05 is een eurocam de Cryptoworks is een black viacces hardware of crypto hardware.

 

Aan die modules heb je hier helemaal niets beter verkopen aan iemand in Hongarije of een ander land waar Crypto gebruikt wpordt. <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Lees alvorens je verder gaat onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.