de Steef Geplaatst: 13 april 2008 Geplaatst: 13 april 2008 Binnenkort wil ik mijn dm600pvr meenemen op vakantie, om eens rustig naar alle opgenomen films te kijken. De schotel laat ik thuis. Het valt mij op dat als ik de schotel loskoppel ik de melding "de rotor draait naar.."in beeld krijg en het lukt me niet om dit weg te krijgen. Ik gebruik PLI iolite met een draaibare opstelling
paardengek Geplaatst: 13 april 2008 Geplaatst: 13 april 2008 Volgens mij kun je dat onderdrukken door de satelietconfig op één enkele schotel te zetten. Maar dan zal de 600 nog steeds melden, dat er geen signaal is. Bovendien, denk ik, dat de 600 na een tijd vast gaat lopen, doordat er geen signaal is. Met vriendelijke groet, paardengek Door veel lezen en prutsen kom je er wel!
Gast jaja Geplaatst: 13 april 2008 Geplaatst: 13 april 2008 Als je de configuratie draaibaar gebruikt zou je bij rotor instellingen een vinkje kunnen zetten bij rotor inputpower 40mA . Ik denk dat het zonder lnb niet gaat werken. Maar zeker weet ik het niet. Misschien als je een lnb aansluit.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen