Guest Storm79 Posted May 22, 2008 Posted May 22, 2008 Ik heb sinds kort een Pace ds810xe HD-satellietontvanger. Qua beeld en geluid ben ik er tevreden over, werkt prima met een Aston cam 1.07 icm TV-Vlaanderen. Heb natuurlijk de HD zenders van TV-Vlaanderen nog niet geactiveerd, dus daarvan kan ik nog niets zeggen. Maar zit dus met het volgende probleem, de afstandsbediening is traag en wilt de helft van de tijd niet werken. Heb al geprobeerd met andere batterijen, de ontvanger te verplaatsen, andere afstandsbediening,... maar niets wilt helpen. Heeft iemand dezelfde problemen met deze ontvanger?
Apple740 Posted May 24, 2008 Posted May 24, 2008 Vreemd, ik vind de Pace een uitermate goede zapper. Je zou eens kunnen proberen om de ontvanger een ander plekje te geven, verder van de tv af. Sommige flatscreen tv's hebben een dusdanige licht output dat ze het IR oog van een receiver kunnen hinderen.
clemens2 Posted June 17, 2008 Posted June 17, 2008 Ik heb ook de zelfde problemen ontvanger weer terug gestuurd en nieuwe gekregen. maar helaas ook deze heeft het zelfde probleem. sab ultimate hd 88cm schotel (2 keer zelfde installatie) samsung dvbt
rsjmeijer Posted June 18, 2008 Posted June 18, 2008 Heb het zelfde euvel, erg frustrerend soms moet ik zeggen. Maar heb er ook geen oplossing voor :-( een sat groet van Hobby Robby
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now