Guest ERI Posted June 3, 2008 Posted June 3, 2008 Ik ben op zoek naar een nieuwe hd receiver met pvr. Ik heb nu de Philips 7005 met 160gb. Heb ik een grotere hdd nodig om hd programma's op te nemen?
Guest frank2 Posted June 3, 2008 Posted June 3, 2008 Dat hoeft niet, 1 film van 1,5 uur is 9 gb. Dus je kunt er meerdere opzetten. Het ligt gewoon aan het gemak, bewaar je de films of zet je ze over op de computer.
Guest ERI Posted June 4, 2008 Posted June 4, 2008 TXS voor je antwoord Frank. Hoe bevalt jou HD receiver? Ik denk zelf aan een Homecast HS8100HD2 groet,
Guest frank2 Posted June 4, 2008 Posted June 4, 2008 ik ben erg tevreden met mijn hd reciever, het beeld wat deze ontvanger produceert is echt ongelofelijk mooi. Verder zijn er geen bugs, tenminste ik heb ze nog niet ontdekt. Het enige is dat de ci module sporadisch (2x per week) even laat zien dat hij een gecodeerde uitzending aan het coderen is duurt een paar seconden. En hij is al 2x even geheel de weg kwijt geraakt, even de module eruit en er weerin en hij doet het weer perfect. Ik kan deze ontvanger aanraden, elders heb ik ook een review geschreven.
Guest mouse1277 Posted June 4, 2008 Posted June 4, 2008 Origineel bericht van: frank2 En hij is al 2x even geheel de weg kwijt geraakt, even de module eruit en er weerin en hij doet het weer perfect. Probleem komt bij mij gelukkig niet voor. Heel tevreden en nog geen bugs ontdekt (gaat ook niet meer gebeuren denk ik na een paar maanden intensief gebruik). En inderdaad: het strakste SD beeld!!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now