fdm Posted June 8, 2008 Posted June 8, 2008 Hallo, Ik heb via mijn oom uit Frankrijk een nieuwe seca kaart van Canal+ en CanalSat. Sinds 2 weken doen de Canal+ kanalen het niet meer. Er is al naar Canal+ gebeld en gemaild, maar ze hebben hun handen vol: er schijnen vrij veel mensen te zijn met het zelfde probleem. Hebben jullie er ook last van? Groeten Het is hoogstwaarschijnlijk dat er binnenkort iets onwaarschijnlijks gaat gebeuren.
Gerdy Posted June 11, 2008 Posted June 11, 2008 Er is momenteel een kaartwissel aan de gang die tegen het einde van deze maand moet afgerond zijn. IEDEREEN die nog geen nieuwe Viaccess3 C+ of CanalSatellite kaart heeft krijgt minder en minder kanalen te zien met zijn huidige (officiële wel te verstaan) seca kaart. Dit doet C+ moedwillig om haar FRANSE abbonnees er toe aan te sporen (te verplichten) om bij hun officiële dealer hun nieuwe kaart te gaan halen. Spijtig voor wie via een of ander frans adres een kaart kon bemachtigen (en er ook één jaar voor betaald heeft): over en out voor deze kaarten! Gerdy
fdm Posted June 20, 2008 Author Posted June 20, 2008 Ik weet dit, maar het is de nieuwe kaart! zijn oude kaart is omgeruild. Het is hoogstwaarschijnlijk dat er binnenkort iets onwaarschijnlijks gaat gebeuren.
fdm Posted June 26, 2008 Author Posted June 26, 2008 Het probleem is bekend bij Canal Plus in Frankrijk. We hebben de helpdesk gebeld: de kaart moest in de originele decoder gepropt worden, dan hebben ze het hele spel opnieuw geactiveerd en na 1 nacht is alles weer in orde... Het is hoogstwaarschijnlijk dat er binnenkort iets onwaarschijnlijks gaat gebeuren.
jdelamain Posted July 6, 2008 Posted July 6, 2008 Origineel bericht van: fdm Het probleem is bekend bij Canal Plus in Frankrijk. We hebben de helpdesk gebeld: de kaart moest in de originele decoder gepropt worden, dan hebben ze het hele spel opnieuw geactiveerd en na 1 nacht is alles weer in orde... Maar waar ik nu zo benieuwd naar ben is: werkt die kaart nu alleen nog in een orginele decoder?
fdm Posted July 6, 2008 Author Posted July 6, 2008 Nee, ik heb een hele zwik decoders hier. De kaart doet het in elke decoder. Nu heb ik hem in mijn Ubuntuserver met Smargo kaartlezer zitten. Heeft netjes zijn updates tot en met 2 september binnen. Het is hoogstwaarschijnlijk dat er binnenkort iets onwaarschijnlijks gaat gebeuren.
jdelamain Posted July 12, 2008 Posted July 12, 2008 Origineel bericht van: fdm Nee, ik heb een hele zwik decoders hier. De kaart doet het in elke decoder. Nu heb ik hem in mijn Ubuntuserver met Smargo kaartlezer zitten. Heeft netjes zijn updates tot en met 2 september binnen. OK bedankt dit is wat ik ff wilde weten.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now