Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ik krijg het niet voor elkaar om een upgrade te doen via een o- modumkabel van mijn computer naar de TF7700. TF-down geinstaleerd, maar er gebeurd niks. Het zelfde geldt het voor de kanalen-editor. Ik kan ook niet uit de gebruiksaanwijzing halen of de ontvanger, via het menu, een bepaalde instelling moet hebben. Ik! doe wat verkeerd, maar wat?

Bij voorbaat dank!

Sharp LC-37XD1E Full HD, Humax Duovisio iPVR-9200C decoder, Topfield 7700HCSI, Multytenne

Posted

Ik vermoed dat dit komt omdat je de ontvanger ingeschakeld aansluit op de PC of laptop. Je maakt eeerst een verbinding via de kabels, opent dan een programma zoals TOPSET, klik dan op het icoontje voor down- of uploaden en pas dan schakel je de TOPFIELD in. Ik denk dat het dan zal lukken, tenzij er iets anders fout zit (bijvoorbeeld seriële maar geen null modem kabel).

Met vriendelijke groet, Hugo

2 x VUO+Solo2

Posted

Of de ontvanger aan staat of niet bij aanlsuiten op de PC maakt geen verschil.

Posted

Van alles geprobeerd, helaas.

Dit heb ik gedaan:

Editor op: mode serial, dan upload.

Ontvanger op tranfer data to other IRD, YES dan gebeurt er niets.

Schakel ik de ontvanger uit, met dit op het tvscherm: ontvanger op tranfer data to other IRD YES en dan weer aan.

Dan gebeurt er wel iets, voor een paar tellen verschijnt op het computerscherm uploading en de ontvanger laat dan, knipperend, op de display E03 zien en vervolgens staat er dan op het computerscherm upload fail???

Sharp LC-37XD1E Full HD, Humax Duovisio iPVR-9200C decoder, Topfield 7700HCSI, Multytenne

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...