Guest Videofiel Posted June 17, 2008 Posted June 17, 2008 Bij het opschakelen naar andere gedecodeerde kanalen (dan waarmee opgestart wordt) van mijn Canal Digitaal Set Top Box abonnement blijft het beeld na een paar seconden steeds hangen. Het enige dat helpt is de ontvanger op het bewuste kanaal uit te schakelen en weer aan te zetten. Alle niet-CD kanalen werken prima en de beeldkwaliteit is uitstekend. Ik heb de smartcard al laten heractiveren. Comag (SL35/1CI) zegt dat ik firmware niet hoef te updaten. Wie kan me hierbij helpen?
Guest Videofiel Posted June 18, 2008 Posted June 18, 2008 Ben (nog) een groentje op sat gebied! Kan het toch de software van de receiver zijn die met de smartcard 'praat'? Ik heb geprobeerd de ontvanger via de satelliet te updaten, maar zonder succes. Heeft iemand een idee? Dank je wel.
Guest aart44 Posted June 18, 2008 Posted June 18, 2008 Voor die prijs kun je ook weinig klagen ik zie dat hij 40 euro kost. Op de Comaq site staat dat je via de sateliet moet upgraden als er geen upgrade is heb je de laatste software er in. Nu heb je de kaart in een ci module en welke mag dat dan wezen waarschijnlijk is dat de dader als het een TVV ci module is kun je kijken of je die kunt upgraden. Hier de handleiding.
Guest Videofiel Posted June 18, 2008 Posted June 18, 2008 Dank voor de tips, ga ik mee aan de slag! Omdat het alleen die kanalen zijn die via de smartcard bekeken worden zou het inderdaad de ci module kunnen zijn. Rest van het systeem werkt erg goed met prima kwaliteit (zeker voor dat geld).
Guest Videofiel Posted June 18, 2008 Posted June 18, 2008 Heb de CI proberen te upgraden maar lijk ik nu nog verder van huis te zijn! Bij opstarten van de receiver staat er 'Binary Authentication Failure' en de CD kanalen worden niet meer gedecodeerd. Bij Slot 1 staat er nu slechts 'Initializing' maar na een uur verandert er nog steeds niet!
Guest aart44 Posted June 18, 2008 Posted June 18, 2008 Dan is de update niet gelukt, probeer of je het overnieuw kunt doen.
Guest Videofiel Posted June 18, 2008 Posted June 18, 2008 Dat lukt dus niet, want bij de informatie over Slot 1 staat er nu slechts 'Initializing' i.p.v. 'Canal Digitaal' en er gebeurt verder niets!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now