Jump to content

Recommended Posts

Guest thehighlands
Posted

mijnviaccess redcam blijft innitieren, alsof ie "iets mist.... Firmware? Mijnvraag nu: is dit via een sateliet kanaal on-air op te lossen? of is ie gewoon stuk?

Alvast dank voor het meedenken,, ik mis namelijk nu SRG met mijn orginele kaart, en die doet het in de trex niet meer

Guest aart44
Posted
Origineel bericht van: thehighlands
mijnviaccess redcam blijft innitieren, alsof ie "iets mist.... Firmware? Mijnvraag nu: is dit via een sateliet kanaal on-air op te lossen? of is ie gewoon stuk?


Schijnt heel af en toe te gebeuren als hij te warm word dat hij zijn firmware er uit gooit.
Helaas zit op de satelliet niets meer van SCM, maar met een iets oudere laptop met een PCMCIA slot zou het opgelost kunnen worden door de soft er opnieuw in te zetten.

Als de laptop de SCM module herkent is het een fluitje van een cent helaas veel laptopts herkennen een ci module als MTD 002 of zoiets hou dan maar op.
Maar goed het PDF goed lezen het bestand is te groot om hier op te uploaden dus haal het van Megaupload. laugh
Guest thehighlands
Posted

bedANKT dan ga ik maar eens op zoek naar een wat oudere laptop.... heb via een oude echostar de boel in elk geval weer lopend voor een maand denk ik, en de kaart draait nu ook weer goed in de trex gek genoeg... maar redcam is toch stabieleer, denk ik

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...