Ga naar inhoud


Absolute Satelliet Beginner


Gast

Aanbevolen berichten

Ik ben net begonnen met deze hobby, maar moet zeggen dat het allemaal chinees voor mij is.

Zo slaag ik er teneerste al niet in om mijn motor (stab HH100) aan te sturen met mijn decoder (Echostar AD3000ip) Als ik het goed heb zou dit door Disecq toch mogelijk moeten zijn???<p>Waar kan ik verder informatie vinden voor de echte beginner? afstellen van sat., decoder, enz..

Thanks!

Link naar reactie
Delen op andere sites


Hallo, lees eens op xxxxxxxxxxxxxxxxxx

*** hoe informatief ook, het is en het blijft een commerciele site! NIET MEER DOEN DUS!<p>Toxic[Q]<p>[ 18-11-2001: Bericht gewijzigd door: Toxic[Q] ]</p>

Link naar reactie
Delen op andere sites

@layer3

Dit board beschikt over een uigebreide zoekfunctie raadpleeg ééns de topics die er zeker al geweest zijn over deze onderwerpen.

Probeer kontakt te leggen met een member die ook werkt met dergelijke ontvanger zal je zéér veel aan hebben. wink.gif" border="0

Link naar reactie
Delen op andere sites

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Lees alvorens je verder gaat onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.