Ga naar inhoud


MM: unable to connect ?


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

de MM is nieuw voor mij dus misschien zie ik wat over het hoofd, maar dit is wat ik tot nu toe bereikt heb:

 

Volgens de ontvanger staat de module in dreamload mode zoals het hoort (mod. is dus leeg)

De ser. kabel is 1:1 aangesloten, de groene LED op de programmer brand en vervolgens het loader prg opgestart.

Als ik nu op 'connect' klik krijg ik telkens de melding unable to connect.

(ik heb de juiste compoort met diverse instellingen geprobeerd.)

Ik heb tevens andere computers geprobeerd en ook 2 verschillende ontvangers, maar geen resultaat

De reset door div. malen module erin/uit te halen heb ik ook geprobeerd, maar ook dat heeft geen nut.

 

Is er nog wat anders wat ik kan proberen ?!

Ik ben nu even uitgeprobeerd ;-)

 

 

***geen-reclame***

 

 


  • Reacties 50
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit onderwerp

Beste reacties in dit onderwerp

Geplaatst:

Je gebruikt toch wel de MM-programmer en niet de seriele port van je receiver hoop ik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

```````,,,

``````(- o)`````` Niets is helemaal waar,

-oOO--(-)--OOo-- en misschien zelfs dat niet!

Echostar 5020 Samsung SPVR801 VU+ Duo/Enigma2/Openpli

Geplaatst:

En voor ik het vergeet te melden, ik gebruik de seriele poort van de MM programmer, en die zit weer in de MM module ;-)

 

***geen-reclame***

Geplaatst:

Ook ik heb hetzelfde probleem, poosje geleden had ik hier geen last van, had penta 1.05 er in zitten wilde naar penta 1.09 wie wil ons helpen!!!!!

Geplaatst:

Heb ik ook wel eens gewoon even de loader uit de MM halen reciever helemaal uitdoen dus ook hoofdpower

Reciever weer aan doen en nog eens proberen

Na een paar keer ( 1 of 2..keer) doet ie het wel weer

Geplaatst:

Zal iets uitgebreider zijn

Als ik in mijn humax 5400 in het menu kijkt staat de mm op slot 2 in de dreamload als ik de programmer er uit haalt en dan weer erin dan zegt het menu eerst ci module is not installed en dan initialising ci module terwijl de magiccam er in blijft zitten hoort dat zo of niet.

Ettelijke malen dit geprobeerd maar geen sjoeger,ook met het groene ledlichtje is het zo dat even aan gaat vervolgens weer uit en dan weer aan.

 

Hopelijk weet iemand raad.

Geplaatst:

ik ga het maar weer even proberen....

helaas ken ik niemand met een MM/progr. hier in de buurt, dan had ik even een andere programmer kunnen proberen, want als die defect is kan ik proberen tot sint juttemis zonder resultaat.

 

Maar we geven niet zo snel op, wie weet lukt het nog ;-)

(dan meldt ik het wel)

 

***geen-reclame***

 

 

 

 

Geplaatst:

waar is hier in de buurt misschien woont 1 van ons wel bij jou in de buurt

Geplaatst:

waar is hier in de buurt misschien woont 1 van ons wel bij jou in de buurt

 

in de buurt van Nijmegen zou ideaal zijn ;-)

 

 

***geen-reclame***

 

Geplaatst:

Ik heb hier soortgelijk probleem met een vandaag nieuw ontvangen aXas 1.42 module incl orginele Magic-Modul-Programmer.

Alleen bij mij brand alleen het groene lampje van de Magic-Modul-Programmer en geeft de aXas module alleen "Dreamload" aan in het ci menu, ik kan ook dan niet in het menu van de aXas module komen?

Heb alles al gecontrolleerd, kabel, compoort, etc.

Kan ook niks uploaden, wandt dan krijg ik de melding “unable to connect to module” zowel in XP als 98.

Heb hem ook al deverse malen de cam ge-reset.

Doe ik wat fout of zit er dan toch nog ergens een defect?

 

Geplaatst:

Ik in arnhem kom maar langs als je dat dicht in de buurt genoeg vindt

Geplaatst:

Ik heb hier soortgelijk probleem met een vandaag nieuw ontvangen aXas 1.42 module incl orginele Magic- Modul-Programmer.

Alleen bij mij brand alleen het groene lampje van de Magic-Modul-Programmer en geeft de aXas module alleen "Dreamload" aan in het ci menu,

 

Dat is hier dus exact hetzelfde..

(ik zie als ik op de loader geklikt heb heel kort het rode

LEDje oplichten)

 

ik kan ook dan niet in het menu van de aXas module komen?

 

dat kan volgens mij alleen als er al software inzit, en je module is waarschijnlijk nog leeg, dat is hier ook zo.

 

 

Doe ik wat fout of zit er dan toch nog ergens een defect?

 

Dit is de grote vraag, ben ik ook benieuwd naar ;-)

 

Ik ga verder zoeken, zodra ik meer weet meld ik dat hier..

 

***geen-reclame***

Geplaatst:

Dan doet hij bij jouw toch meer dan bij mij, bij mij blijft het rode ledje mooi uit.

Wat het groen ledje bij mij doet, is als ik de module reset dan brand het groene ledje, gaat heel kort en snel even uit en brand daarna constant.

 

(ik had het niet goed gezien, maar het rode ledje blinkt wel heeeeel kort even op als je op connect klikt).

Geplaatst:

Nog steeds niets,wat het rode lichtje betreft dat klopt want als ie even aan en uit gaat en de groene blijft branden ging alles goed, maar ik heb dat rode lichtje ook niet zien opflikkeren.Ook heb ik geprobeerd in mijn nokia 9800 maar dan gaat er helemaal geen lichtje branden,wel gaat de nokia een zelftest doen (resetten) terwijl de magicmodule er in zit en dat ik mijn programmer eruit en dan weer erin doet maar verder is nog steeds geen connecting

Ik twijfel of mijn programmer is kapot of mijn magicmoduul is stuk, dus 235 euro naar de kloten ???? Of is er nog hoop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Geplaatst:

mischien een nieuwe DREAMLOAD ophalen(er zit toch geen kaart in je Magic? moet leeg zijn)

MAXPLUS 2100-Maxdigital 225Combo-WavefrontierT90-digipowersg2100a

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...