Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik zie de laatste tijd steeds meer multi ( 6/5 in 1) kaartlezers die bijvoorbeeld Smartmedia, Microdrive, Memorystick etc.. kunnen lezen/schrijven.

 

Zijn deze apparaten ook geschikt om FUNCARDS (smartcards)ed... te lezen/schrijven net zoals het geval is bijvoorbeeld met een Mastera programmer? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

*** Humax 5400Z Loader H2.08 TOH 3.4_HoT EMU 10.0 Triax 110 STAB 120HH ***


Geplaatst:

Nee !

 

Deze cardlezers kunnen alleen "geheugenkaarten" lezen en schrijven.

De kaarten die wij gebruiken zien er niet alleen anders uit. Ze zijn ook anders, zowel van vorm (zien er uit als bankpas, de andere niet) en qwa werking.

"Onze" kaarten bezitten behalve geheugen ook een ingebouwde processor.

Geplaatst:

Ik weet wel hoe een FUN kaart eruit ziet, ik gebruik er zelf een.

 

Ik heb nog geen geheugenkaartlezer aangeschaft, ik wacht tot ik a.s. week mijn nieuwe pc binnen heb. Ik zag alleen op de foto van zo'n geheugenkaartlezer ook een langwerpig smal slot, die er bijna hetzelfde formaat heeft als de embedded ci-slot bij een HUMAX. Vandaar dat ik dacht dat ze dat misschien ook wel konden lezen.

 

Jammer, zou wel makkelijk geweest zijn om FUN etjes te schrijven.

 

 

 

*** Humax 5400Z Loader H2.08 TOH 3.4_HoT EMU 10.0 Triax 110 STAB 120HH ***

Geplaatst:

Citaat:
Ik weet wel hoe een FUN kaart eruit ziet, ik gebruik er zelf een.

Mijn excuses als mijn antwoord voor jou kleinerend is overgekomen. Dit was en is nooit mijn bedoeling. Ik probeer echter zo,n antwoord te geven dat ook absolute nieuwelingen die op dit forum rondkijken er iets van kunnen leren.

Geplaatst:

Geeft niet. Het is misschien handig voor mensen die nog geen FUN hebben en die zich ook iets dergelijks afvragen.

*** Humax 5400Z Loader H2.08 TOH 3.4_HoT EMU 10.0 Triax 110 STAB 120HH ***

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...