Gast Geplaatst: 9 februari 2003 Geplaatst: 9 februari 2003 Goeiemiddag, het gebeurd mij herhaalde malen als ik s'avonds mijn ontvanger uit zet en daarna s'morgens weer aan, dat mijn gouden kaartje compleet leeg is! Ligt dit misschien aan mijn instellingen van de ontvanger of misschien aan de instellingen bij het programmeren van het kaartje? (Gold140) Bootblocker staat aan! Ik maak gebruik van de Nokia mm9500 met DR. Overflow software erin. Groetjes, Intersat.
Gast Geplaatst: 9 februari 2003 Geplaatst: 9 februari 2003 waar maak je uit op dat ie leeg is dan ?? gr miguel
Gast Geplaatst: 9 februari 2003 Geplaatst: 9 februari 2003 Ik ontvang de gecodeerde (Irdeto & Betacrypt) zenders niet meer en als ik de kaart ga lezen in programmer staat er niet niet meer op wat ik erop heb gezet?
Unetwork Geplaatst: 10 februari 2003 Geplaatst: 10 februari 2003 Intersat welke versie gebruik je? Namelijk bij de Sandra patch en Nomans heb je een blokker in de software zitten..... Geld maakt niet gelukkig maar geluk is onbetaalbaar
Gast Geplaatst: 10 februari 2003 Geplaatst: 10 februari 2003 Mijn Nokia is niet gepatcht en er zit Dr. Overflow software in. SCT staat op disable! Ik ga nu aan het werk. (ben Int. Nat. Chauffeur) Ben zaterdag a.s. weer thuis i.m.v. reacties beantwoorden. Bij voorbaat dank, Intersat.
Unetwork Geplaatst: 10 februari 2003 Geplaatst: 10 februari 2003 ja dat je overflow sofware erin hebt zitten is nu wel duidelijk, de vraag dan ook is welke versie. Ik krijg het idee dat je een oudere versie gebruikt dus advies kijk even onder de links en update je Nokia.. Suc6... Geld maakt niet gelukkig maar geluk is onbetaalbaar
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen