Gast Geplaatst: 11 maart 2003 Geplaatst: 11 maart 2003 wat is en wat kan ik met een aston module [color:"blue"] [/color]
Alventali Geplaatst: 11 maart 2003 Geplaatst: 11 maart 2003 @hanzie Dirt is een CI module waarmee je seca kunt decoderen Deze past in iedere CI ontvanger CI= common interface(betekent weer dat meerder module's eigenlijk het zelfde interface gebruiken) Een CI ontvanger heeft dus 1 of meerdere sloten waar je deze module's in kunt stoppen. Zo heeft iedere codering zijn eigen CI module En de aston module is dat voor Seca Groetjes AlvVisiosat bi sat met 4 LNB's & een kabel aansluitingVU+ Duo met 2* DVB-S2, en een Vu+ Duo2 met 2* DVB-C
Snurker Geplaatst: 11 maart 2003 Geplaatst: 11 maart 2003 En het supergrote voordeel is ... Dat deze ook de toekomstige Seca-2 kaartjes kan ontcijferen. Snurker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> ( Straks zijn meer behangers nodig om OLED schermen tegen de wand te plakken)
Rakker71 Geplaatst: 11 maart 2003 Geplaatst: 11 maart 2003 Ligt eraan welke Aston module. Er is sprake dat de "oude" types dat niet kunnen. Maar ik weet dit ook niet zeker! Groetjuzzz van Rakker71 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Receivers: Vu+ Solo2, Dreambox DM7025, Dreambox DM 7000, Dreambox DM 500 Schotel: Visiosat / Cahors Big Bisat Antraciet met 4 LNB's (Hotbird, Astra 1 t/m 3)
koostronics Geplaatst: 11 maart 2003 Geplaatst: 11 maart 2003 Alle problemen uit de wereld volgens kennis in Spanje ook de 1.03 geen probleem met seca2. Koostronics <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Ome Merde Geplaatst: 12 maart 2003 Geplaatst: 12 maart 2003 en om het verhaal nog moeilijker te maken, je kan de aston CI ook modificeren tot Cryptoworks CI suc6, merDe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> deze ruimte is te huur
Gast Geplaatst: 12 maart 2003 Geplaatst: 12 maart 2003 ik ben in het bezit van een Hyundai 1000 waarin dus ook de aston module past, echter zou ik dan ook een magic module kunnen plaatsen?
Gerdy Geplaatst: 13 maart 2003 Geplaatst: 13 maart 2003 Waarom niet? Stel even de vraag in het Huyndai forum! Gerdy
prutsie Geplaatst: 13 maart 2003 Geplaatst: 13 maart 2003 Volgens de site van Aston kan je met een 1.03 module (oude SCM hardwareversie) ook prima naar V1+ (seca II) kijken, alleen niet naar de PPV's. dit gaat alleen met de 1.05. Je moet dan nog wel even twee opties in het CI menu op aan zetten. Gelukkig hebben wij geen PPV kanalen bij C+, dus dat is 1 probleem minder. Blijven alleen de mensen over die een 1.0 Astoncrypt module in hun bezit hebben. Deze werken dus niet met de V1+ kaartjes, en zullen dus moeten worden omgeprogrammeerd. Dit kan gelukkig zonder ingewikkelde operatieve ingrepen maar gewoon softwarematig in een laptop met het programma XALoad, of in de Nokia Mediamaster 9600 met SCSI en DVB-2000. Deze wijsheden komen van de Astoncrypt internetpagina (behalve het omprogrammeren van de 1.0 versie CI's) dus als ik hier lieg, dan is dat in commissie. Het blijft natuurlijk afwachten totdat de V1+ kaartjes daadwerkelijk op de mat vallen. Peter. Niet gehinderd door enige vorm van technische kennis zet ik onbevangen overal mijn schroevendraaier en soldeerbout in.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen