Gast Geplaatst: 9 april 2003 Geplaatst: 9 april 2003 Hallo loggers. Ik heb een probleempje met een season 2, zoals bijna iedereen denk ik. Alleen dit is iets anders Indien ik hem in mijn Humax ontvanger steek en hij verbonden met de seriële poort, dan brand het rode ledje niet. Ontkoppel ik hem van de poort, dan brand het ledje wel. Steek ik mijn kaart erin verbonden met de com poort dan heb ik gewoon beeld maar flikkert het ledje héél af en toe. Ik heb nog niks kunnen loggen want er is blijkbaar geen data verkeer. Moet er op WB indien er communicatie is ook één van die ledjes branden? Indien jullie iets van dit probleem bekend is dan hoor ik het graag. Schotel.
Zilverster Geplaatst: 11 april 2003 Geplaatst: 11 april 2003 @schotel, Hallo, een van de problemen is dat er iets ruimte verschil tussen de kaartlezer en de season zit. Wat je kunt proberen is : >computer aan >ontvanger aan >season in slot >alles aan laten staan en de season een paar keer in en uit het slot halen tot dat je goed contact hebt, hou ons op de hoogte van je bevindingen, vr.gr. Zilverster You are "The last in line" - Ronnie James Dio R.I.P.
Gast Geplaatst: 12 april 2003 Geplaatst: 12 april 2003 Beste zilverster. Al deze mogelijkheden heb ik inmiddels doorlopen. Maar de interface is echt dood indien hij in de com poort gaat. Ik heb hem inmiddels retour gestuurd. Volgens mij zit er ergens sluiting. Bedankt voor de replay.
Gast Geplaatst: 12 april 2003 Geplaatst: 12 april 2003 Inmiddels een andere interface en werkend. Met dank voor de perfecte service van een winkel in Groningen. (**$*@*%*&^*#**). Mag ook weleens vermeld worden. Nu aan de slag :-)
Zilverster Geplaatst: 12 april 2003 Geplaatst: 12 april 2003 @schotel, Ik ben blij dat je probleem is opgelost, en ja, als iets kapot is houd alles op, succes verder met de hobby, gr. Zilverster You are "The last in line" - Ronnie James Dio R.I.P.
cobes Geplaatst: 26 mei 2003 Geplaatst: 26 mei 2003 Zilverster Mijn Bro had ook het probleem dat de season kaart te dun was heeft op ongeveer 5 cm van de contactjes er een strook plakband omheen gedaan probleem ook opgelost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" /> Cobes if freedom is outlawed, only outlaws will have freedom. . Gigabluequadplus, AzBoxPremiumHD+, 2x DM600 en een Denson DS1010Road
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen