Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

ik probeer om een simba 201 (grijs)

over de astra te updaten zosat hij ook met de nieuwe kaart werkt, maar dit wil niet echt lukken

zodra je update kiest, slaat de ontvanger uit en schakelt zich daarna weer aan, maar begint niets te downloaden en geeft weer gewoon de vrij kanalen


Geplaatst:

ik dacht dat je een simba 201 en 202 alleen kan updaten via hotbird

 

als het niet lukt via het menu kan je altijd het volgende proberen

zet de ontvanger achteraan af

en zet dan de ontvanger achteraan weer aan terwijl je de powerknop vooraan ingedrukt houd

 

vroeger had ik een humax en een beeld van een vrouw nu heb ik een dreambox en een vrouw zonder beeld

Geplaatst:

Kan op zowel hotbird als astra geupdate worden.

 

Version: 4.05

 

Satellite: Hot Bird

Frequency: 12692 GHz

Polarization: Horizontal

Symbol Rate: 27500

 

Satellite: ASTRA 19°2

Frequency: 12603 GHz

Polarization: Horizontal

Symbol Rate: 22000

 

Misschien op beide eens proberen op de normale manier via het menu. Indien dit niet lukt, dan doe je manier met receiver uitschakelen zoals hierboven beschreven op beide satellieten.

 

Bij mij is het voor mijn Xena 1700 enkel gelukt via de hotbird, maar ik ken ook mensen die het via de Astra hebben gedaan.

Iemand die zich de ant and aardvark tekenfilms herinnert ? ---------> (bezoek mijn site via mijn profiel)

Geplaatst:

astra lukte bij mij niet hotbird ging het zonder problemen met de frequenties van hier boven

 

groeten ronald

Dreambox 800HD

Dreambox 800HD-se

Multytenne 45cm 4in1

Geplaatst:

het schijnt dat de astra leeg is op het moment en je alleen via hotbird kan updaten.

heb er vanmiddag nog 1 gedaan werkt perfect.

wel even in het menu de frecentie in geven en op de goede sataliet zetten oke drukken, ontvanger uitschakelen of knop op de achterzijde uit zetten standby ingedrukt houden of knopje weer aan zetten.

als er 3 ledjes gaan branden de standby knop los laten

daarna verschijnt er een franse tekt in beeld als hij klaar is op oke drukken daarna staat versie 4.05 er in en is hij klaar voor s2

 

veel s6

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

[color:"bleu"]to do is to be,to be is to do,dobedobedoo[/color]

[color:"red"]triple dragon incl skyworld[/color]

smart msp 01/dreambox7000s/manhattan550 blindsearch/dreambox 500c/dreambox 7020

Geplaatst:

 

beste satters,

 

wat zou het patchen van een donker blauwe simba 202 zo al kosten, en bij wie kan ik terecht.

Dank

Geplaatst:

Kan je toch vlug even zelf doen .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/angel.gif" alt="" />

Geplaatst:

niemand schijnt me via PM een adres te kunnen geven voor een schappelijke patching, dan maar even de vraag of het software opladen van nog altijd via astra gaat of enkel via hotbird.

Liefst van al laat ik het doen, maar aan prijzen van 100 tot 120 Euro (funcart inbegrepen weliswaar) is dat toch wel een ietsie pietsie overdreven.

 

Graag een democratisch zwartwerker gevraagd aub .

(lol).

 

 

Groetjes

Geplaatst:

Niks Lol,

 

Ik vindt je vijf postings op het sat4all HOBBY (!)board

niets grappigs bevatten, wat jij moet doen is de plaatselijke satboer opzoeken en die bestoken met je vragen.

en je decoder LATEN patchen voor 100 + Euros. Dat is NIET TE DUUR voor jou want je bent blijkbaar te beroerd en te druk om hier even rondt te kijken en te LEREN hoe je het zelf kunt doen.

 

 

Uch......

 

Geplaatst:

die zit! :-)

 

het heeft mij aan onderdelen nog geen 10 euro gekost, en zo moeilijk is het niet als je een beetje kunt solderen.

 

ted

 

  • 3 weken later...
Geplaatst:

 

Woodytwo,

 

bedankt voor jouw collegiale bijdrage.

Ik ga ervan uit dat jij met de sat-wijsheid geboren bent, en derhalve geen geheugenopslag meer over hebt om er nog enkele menselijke manieren bij te steken.

 

Los van jouw onbeschofte uithaal , constateer ik evenwel - na het forum wat te hebben uitgeplozen - dat het jou ook geen probleem schijnt te zijn om voor informatie te bedelen.

 

Misschien best toch maar even voor de eigen deur vegen nietwaar,...er ligt blijkbaar meer dan ongemanierd vuil genoeg zou ik zeggen.

 

Geplaatst:

En nu is het afgelopen!!!

 

Topic closed!

 

Receiver: VU+ Solo 4K

Schotel: Digiality 85cm multifocus, 4x Triax PLL LNB, 4x Digiality DiSEqC 1.0 High-Iso (Astra1-2-3, Hotbird)

Gast
Dit onderwerp is nu gesloten voor nieuwe reacties.
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...