Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

ik weet dat er geen technische details over de ' vorderingen ' gegeven kunnen worden omdat anaal plus daar dan op kan inspelen. Maar ik ben wel nieuwsgierig (als leek zijnde) of het al een keer gelukt is om op een seca2 zender (naam van het kanaal is niet boeiend natuurlijk) beeld of geluid o.i.d. te krijgen.

 

of is er voor mij en vele anderen hier die dagelijks uit nieuwsgierigheid komen kijken al enige hoop uit te spreken in de vorm van dat het zeer waarschijnlijk zal lukken om een openbare crack te krijgen voor seca2.

 

 

met andere woorden, als je het kraken van seca2 vergelijkt met voorgaande systemen zoals seca1 or irdeto e.d. valt deze dan erg tegen en zijn nu wellicht wel alle backdoors goed dichtgetimmerd of geldt nog steeds het principe ' wat door een mens gemaakt is, kan door een mens gekraakt worden '.

 

van het seti@home achtige project hoor je namelijk ook weinig tot geen nieuws.

 

 

hopelijk wordt mijn nieuwsgierigheid niet afgestraft met de gebruikelijke stroom van negatieve reacties zoals in dit forum vaak het geval is.

 

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/anoniem.gif" alt="" />


Geplaatst:

Ik durf iig wel te wedden dat ze eerder SECA-2 gekraakt hebben dan dat ze bij SETI een ruimtemannetje vinden! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

Geplaatst:

maar tja sinds marsmannetjes niet bestaan zegt dat niet veel over de prognose van seca2.

 

voordat iemand roept dat ik ook een anal plus abbo kan nemen, . maar daarmee heb ik palco en taquilla niet terug.

 

ach gelukkig is sirius met de tickets en cinema e.d. er NOG steeds. (maar voor hoe lang)

Geplaatst:

In Belgie gaan ze weer een kaartwissel toepassen, ik geloof dat Canaal+ daar een rede voor heeft en dat ze toch een lek gevonden hebben om ongeoorlooft Tv kijken tegen te gaan.

 

John

Geplaatst:
Citaat:
In Belgie gaan ze weer een kaartwissel toepassen, ik geloof dat Canaal+ daar een rede voor heeft en dat ze toch een lek gevonden hebben om ongeoorlooft Tv kijken tegen te gaan


@John49,

Waar kan ik hier ergens meer over lezen,
m.a.w. wat is de bron?


Met vriendelijke groeten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

sattaz

Geplaatst:

Ja Dex, het is inderdaad verdacht(!) rustig.

Ach, geen nieuws is goed nieuws...

 

DB500 - Ubox - Maxplus - Topfield

Visiosat draaibaar - Wavefrontier

---------------------------------

Lummel -> Mad (Hu)max -> alweer

Geplaatst:
Citaat:
Er valt niet veel meer over te vertellen want de kaartwissel heeft inmiddels plaats gevonden...


@Gerdy,

Ik weet dat er een kaartwissel heeft plaatsgevonden
maar John49 heeft het kennelijk over een volgende
nog uit te voeren kaartwissel:
"In Belgie gaan ze WEER een kaartwissel toepassen".

Dus was en is mijn vraag of het bericht van John49 waar is
en zo ja waar daar meer over te lezen is <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


Met vriendelijke groeten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

sattaz

Geplaatst:

Denk niet dat ze nog een wissel gaan doen, hun laatste bericht gaat teneinde als volgt omtrent de kaartwissel:

 

Citaat:
Hou uw brievenbus goed in de gaten want tijdens de eerste helft van juni sturen wij u een nieuwe kaart . Van zodra u ze hebt ontvangen, kunt u de kaart meteen vervangen door de nieuwe. De oude kaart mag u dan vernietigen. Eenvoudiger kan niet.

 

Er wordt dus niet gesproken over een andere kaartwissel die in de nabije toekomst zou plaatsvinden.

 

Greetz {Spirit}

Geplaatst:

dat bedoel ik inderdaad, er zijn wel nieuwtjes maar om nu voordurend via de zoekfunctie te zoeken naar 'seca 2' in dit forum zal lastig zijn.

 

vandaar dat ik dacht, misschien handig als bepaalde ontwikkelingen zoals 'we weten nu dat het kan' of 'canal plus is ons te slim af met het nieuwe systeem' noem maar op.

 

zodat het beetje boeiend forum blijft voor de dagelijkse leek die een bezoekje brengt.

 

zaken over gekraakte of gelogde algoritmes zijn voor veel bezoekers toch niet begrijpelijk, en voor anal plus te veel info, dus da's niet waarom wordt gevraagd.

 

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

Geplaatst:

Ik heb al meerdere malen S...2 files op het intenet gevonden met het verhaal erbij dat alles open gaat, maar als ik die probeer te downloaden dan wil die webssite eerst dat ik een dailer instaleer. Heb ik dus niet gedaan en weet daarom niet of het nu werkelijk al bestaat of dat er een paar slimme hufters geld aan willen verdienen,

Heeft iemand wel al wat van die files gedownload en geprobeert?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Geplaatst:

Tenzij Seca2 een ander woord voor porno via de PC betekend... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

Mut@nt HD2400 met 1x sat en 3x cable met Ziggo, 1TB HDD op OpenPli 4.0 met Oscam.

Azbox HD Premium+ met 1x cable met Ziggo en 1x sat, 500 GB HDD op E2 met Oscam.

Geplaatst:

ik heb al een paar mensen gehoord dat ze een kaartje uit het buitenland voor 100 euro hebben besteld, maar geen beeld dus bedrog.

uit mijn diensttijd weet ik nog iets van koderen en het lijkt me dat het dekoderen voor een amateur uitgesloten is.

er zal dus eerst een mafia achtige organisatie het moeten lukken en dan voor grote bedragen willen verkopen

ze zullen ook eerst grote bedragen aan geld willen verdienen dus het normaal voor amateurs beschikbaar zijn van de kodes zal nog wel een 1,5 tot 2 jaar duren.

of de kaartjes die gebruikt moeten worden zullen de eerste 1.5 tot 2 jaar onbetaalbaar zijn.

 

sab ultimate hd 88cm schotel (2 keer zelfde installatie)

samsung dvbt

Geplaatst:

nou ja eerlijk is eerlijk, als andere niet-amateurs veel tijd en moeite kwijt zijn met het kraken kan ik me voorstellen dat ze niet van zelfsprekend behoefte hebben om dit gelijk gratis aan elke leek ter wereld te beschikking te stellen. (terwijl ook gelijk de providers seca2 willen aanpassen om het tegen te gaan).

 

ik persoonlijk zou dan ook best bereidt zijn om een redelijk bedrag te betalen voor een werkend kaartje. nou vindt ik wat anal digitaal per maand vraagt voor hun filmkanalen gewoon veel te duur in vergelijking tot de films die ze bieden. Plus dat daarnaast is het zeer lastig (en kostbaar) als je weer palco en taquilla zou willen hebben, wat ik WEL boeiend vindt.

 

dus ik zelf blijf hopen op een seca 2 hack, desnoods voor een redelijke prijs. (bijvoorbeeld een bepaald bedrag per maand via paypal of een andere anonieme manier om te betalen). (aangetekend per post ofzo)

 

hoe dan ook, hopelijk dat er desnoods een extra forum bij komt met status van seca2 (voor de leek).

 

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...