Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Er worden op een bekende verkoopplaats op internet Pace sky plus boxen aangeboden met hd. Deze harddisk functie gaat pas inwerking na een abonnement op sky plus a 10 pond per maand. Betaal je dit abo niet meer dan wordt ook de recording functie uitgeschakeld en werkt de harddisk niet meer. Nu zeggen de verkopers dat dit te omzeilen is. Weet iemand hiet iets meer van. Volgens Engels kenners kan het niet zonder sky plus abonnement.

  • 1 maand later...

Geplaatst:

hallo heb jij de sky+ dan draaiende ik kan er namelijk helemaal niets mee als ik deze draaiend heb kunnen wij verder zoeken om de hd opgang te krijgen maar dan moet ik eerst het ding aan het draaien hebben kan jij mij helpen????

 

groet robert

Geplaatst:

Nee, ik heb hem ook niet gekocht omdat de Engelsen stellen dat de harddisk alleen werkt met een sky plus abo.

Maar waar kocht jij hem en wat betaalde je. (doe maar via pm als je wilt)

Geplaatst:

ik heb deze gekocht op een markt voor €110,=

als ik de software maar heb dat deze recever draait het hd verhaal zal dan niet zo moeilijk meer zijn ik moet een begin hebben?????

!!!! HELP !!!!

Geplaatst:

Er wordt zelfs beweerd dat sky programma's op de hd via satelliet kan wissen.ook zelfs dat er een datum wordt ingezet.Dat wil dus zeggen dat een bepaald programma na een door sky zelf bepaalde data niet meer te bekijken is.

Geplaatst:

hoi robert ja ik heb er een die werkt en wel voledig naar behoren en het klopt dat je de box allen met behulp van de juiste kaart met abbo aan de gang krijgt heb hen nu ruim een jaar jaar een moet zeggen het werkt goed groeten digiwiew <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Dreambox 7080 HD 1TB

Tuner A bcm4506 dvb-s2

Tuner C si2166b    dvb-s2

Triax 90 cm 19e/ 23e/ 28e/ gr oost

  • 2 weken later...
Geplaatst:

als ik het goed begrijp werkt het dus alleen met een abbonement en is deze niet om te bouwen ???????

ik geef niet op er moet toch iets te vinden of te verzinnen zijn om deze recever om te bouwen !!!!!

we blijven zoeken............

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/loep.gif" alt="" />

Geplaatst:

Met 'kenners' bedoel ik de mensen die aktief zijn op de nieuwsgreop. uk.media.tv.sky Daar zitten mensen die bijna alles over Sky ontvangers weten en er ook een uitgebreid faq over hebben geschreven.

  • 1 maand later...

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...