Jump to content


funkaart in combinatie met welke files??


Recommended Posts

Posted

ik ben al enige tijd in verwarring vanwege de benaming van funcards en files.

 

je hebt funcard 2, funcard 4 etc.

en je hebt 5in1 files, 6in1 files etc

 

moet je om een 6in1 file te gebruiken ookk per se een funcard6 hebben of hebben die getallen geen verband met elkaar...

 

kortom kan een 6in1 file ook op een funcard II, III etc?

 

en kan het ook op een goldwafercard?

 

ik vrees een beetje warrige vraag, maar ik vind het dan ook verwarrende materie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


Posted

Die getallen (fun6 en bv 6in1 file's) hebben niets met elkaar te doen. De verschillen in de fun kaarten zit 'm in de grote van de eeprom. maar daar kun je meer over lezen bij duwgatie.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/lezen.gif" alt="" />

Henri, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

DM600PVR, 2x DM500Plus, Philipsen Dsx7072 en Dsr2211, Adimo Jazz.

Posted

@henri

tenx!

maar wat ik ook bij duwgati niet kan vinden:

kan ik ook 6in1 files zetten op funII?

en op goldwafercard?

 

greetz

Posted

Het enige verschil tussen de funcards 1,2,3,4,5,6 is het geheugen van de eeprom.

Met andere woorden de opslagcapaciteit van een funcard 2 is 2 maal zo groot als die van een Funcard 1.

Een funcard 4 heeft dan weer 2maal zoveel als een Funcard 2 enz.

Heeft dus niets met 5 in 1 of 6 in 1 files te maken.

De term 5 in 1 file staat voor: 5 coderingen op een file, met deze file kun je dus 5 coderingen ( Seca, Viaccess, Irdeto, Nagravision, Betacrypt) decoderen.

Met een 6 in 1 komt daar Tpscrypt nog bij, en er is nu een 7 in 1 file die ook de sexzenders Freextv decodeert (op Astra en Hotbird)

 

En deze funfiles kun je NIET op een goldcard zetten ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

-------> Houdoe, de groeten uit het Zuiden <------------

Posted

Als je niks uitprobeerd dan weet je niks.

 

DUS......PROBEREN zou ik zeggen

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

Posted

En als aanvulling op DirkHezius: de actuele 6 in 1 files kunnen op een gewone funkaart, dus zelfs geen fun2, 3, 4, 5 of 6 nodig!

Gerdy

Posted

Dank voor de heldere uitleg. Ik weet genoeg. Bedankt! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...