Jump to content


Recommended Posts


Posted

Opletten dat LNB disecq 1.0 is of een HUMAX (duur).

Ik haal dat spul op de zwarte markt ( Beverwijkse Bazaar).

Daar kost een disecq 1.0 ongeveer 45 euro.

Let er wel op dat je een schotel moet hebben van minimaal 80 cm.

 

Succes, Steven

Posted

ik heb een mono 2.0 en die werkt ook op de 7072 het heeft wel een paar uurtjes werk gekost maar het kan wel! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Posted

Is het vast een HUMAX. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

 

Grtz, Steven

Posted

Mijn ervaring is dat een disecq 2.0 monoblock niet werkt op een Philips, want die heeft disecq 1.0 aan boord ( kijk maar eens in de beschrijving van je Philips). Ik denk dat dat een oudere versie schakeling is.

Philips en Eutelsat hebben het destijds ontwikkeld, en ik denk dat Philips bij 1.0 gestopt is omdat de ontvanger is ontworpen voor C+ icm Astra, en Hotbird op de koop toe. Met disecq 2.0 in de ontvanger is het dacht ik mogelijk om meerdere schakelingen te verrichten, dit word veel gebruikt bij CI ontvangers bijvoorbeeld. Daar kan je meer satellieten mee ontvangen, lees meerdere LNB`s of een rotor om de schotel te draaien.

 

Grtz, Steven

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...