Jump to content


Recommended Posts

Posted

Heb zojuist Windows XP Proffesional geeinstalleerd en nu wil ik er de norton firewall opzetten maar ik heb gehoord dat er in XP al een firewall zit en deze een probleem geeft met norton,hoe kan ik deze definitief uitzetten en of verwijderen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" /> zodat ik alleen de firewall van norton gebruik.

Vraag 2: Je kan het cd brandprogramma van XP ook uitschakelen heb ik laatst ergens gelezen maar ik kan dat niet meer terug vinden, en weet ook niet hoe dat moet.

Alvast bedankt,

Duikertje.


Posted

de firewall bij internet opties

het brandprogje laat maar staan doet niets als je via een ander programma brand

Groeten Fred.

 

AZbox premium , AZbox premium+ , AZbox elite

Dreambox 8000 2maal SAB sky 4800 mini , DVB zelfbouw decoder.

Posted

1: start

2: configuratiescherm

3: netwerkverbindingen

4: rechts op de verbinding waarvan je de firewall wilt uitschakelen

5: naar laatste tabblad (geavanceerd)

6: en daar staat firewall voor internet verbindingen.

 

succes hoop dat je er wat aan hebt

mvg ton

 

Posted

Zo moeilijk is het ook niet,Klik bij internet opties op verbindigen op instellingen dan op eigenschappen,dan geavanceerd en als er al een vinkje staat bij firewal even uitvinken,thats all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Posted

@tonnyboy

je was me net voor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Posted

Ik raad je aan om de firewall van xp niet te gebruiken er zijn te weinig instellingen mogelijk en zal problemen geven met sommige programma's je kan beter zonealarm of norton firawall gebruiken en de firewall van xp gewoon uitzetten.

 

Posted

Mijn fout je hebt gelijk ik dacht dat het over het inschakelen ging ipv het uitschakelen. Maar wat ik niet begrijp is hoe dat het komt dat xp bij de instalatie de firewall heef aangezet dit gebeurt bij mijn weten enkel als je een netwerk opzet

Posted

nee het gebeurt vaker

als je een controllers er extra in heb doet hij het soms

ook twee netwerkkaarten dan ook

als je bij de installatie een ip ingeeft ook

Groeten Fred.

 

AZbox premium , AZbox premium+ , AZbox elite

Dreambox 8000 2maal SAB sky 4800 mini , DVB zelfbouw decoder.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...