Guest Posted October 25, 2003 Posted October 25, 2003 ik zoek een eenvoudig print ontwerp progie. wat ook 1 op 1 uitprint op mijn printer (hp laserjet 4L) en wat ook nog div extenties aankan. als ik nu bvb een pdf heb en dit via acrobat uitprint klopt de maat niet. er zijn ook veel extenties van andere progies (weet niet welke). mischien is er een prog die deze allemaal aankan? het liefst een "makkelijk" progie,en als het er is freeware.
Guest Posted October 25, 2003 Posted October 25, 2003 In Acrobat heb je verschillende opties elke het formaat kunnen aanpassen. Maar er is ook een optie die het formaat van de tekening / pagina precies zo als het orgineel laten zijn. Dus even zoeken bij de afdruk opties bij Acrobat Reader. Ik weet dat het prima kan werken. Het kan natuurlijk ook zo zijn dat het PDF bestand niet goed is gemaakt. Dan ben je nog wel even zoet.
Guest Posted October 25, 2003 Posted October 25, 2003 bij dit progje kan ik het gewoon gelijk uit printen 434157-EAGLE Layout Editor 4.09r2.zip
Guest Posted October 25, 2003 Posted October 25, 2003 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />toppy grote pagina's verkleinen naar papierformaat,ingesteld en nu print tie wel in 100% formaat.
Guest Posted October 25, 2003 Posted October 25, 2003 jammer in de bijlage staan alleen snelkoppelingen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> werkt eagle ook onder winxp?
Guest Posted October 26, 2003 Posted October 26, 2003 sorry ik had niet gekeken (na een virus) of alles nog klopte maar je kunt het bij circuits online downloaden en dat is te berijken via de link pagina en daar staat nog veel meer
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now