Jump to content

buitenlandse abo's en coyrights??


Recommended Posts

Posted

Ik begrijp iets niet en hoop dat iemand me het kan uitleggen:

 

als nederlander kan ik geen premiereabo nemen, want Premiere mag alleen in Dld ontvangen worden. Dit heeft te maken met copyrights die premiere moet betalen. Net zoals duitsrs geen C+ abo kunnen nemen.

 

Maarrrr

-de uitzendingen zijn gecodeerd (in theorie alleen te volgen voor abo's

-de aboklanten betalen abokosten

-hence: dan weet je dus precies hoeveel klanten kijken, en hoeveel copyright je daarvoor verschuldigd bent. Die copyrightgelden verreken je met abo-geld...

 

Dus waarom kan je alleen maar in dld een premiere-abo krijgen?? Het gaat toch om aantallen kijkers, en niet om locatie van kijkers???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

 

(ik hoop dat mijn vraag duidelijk is...zondag is meestal niet mijn helderste dag ;-)

Posted

Ome Merde

Dank voor uw antwoord.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

Niet om eigenwijs te doen...maar dat wist ik al.

 

Mijn punt is: dat systeem is ooit ontstaan toen er ongecodeerd werd uitgezonden. Dan kun je namelijk niet anders dan een schatting maken, en is zo'n systeem volkomen logisch en begrijpelijk..

 

Maar nu kun je (bij gecodeerde kanalen)alleen kijken als je een abo hebt. Het precieze aantal (potentiele) kijkers is daarmee simpel vast te stellen. En derhalve ook het copyright-bedrag...

 

Kortom de beperking die ons nu opgelegd wordt, was ooit een oplossing voor een probleem dat niet meer bestaat/hoeft te bestaan....

 

Dus mijn vraag is eigenlijk: waarom is dit systeem nog van kracht bij gecodeerde kanalen??

 

sjel

Posted

ik denk, wil je jouw standpunt kracht bij zetten, de Europese wetgeving verandert moet worden.

het lijkt nl. allemaal wettelijk te zijn geregeld tenzij de ISP te laks is om MOSC'jes in het 'buitenland' te verstrekken.

 

de kortste klap voor een PW abbonement is een willekeurige Heinrich te vragen die het abbonement voor zijn rekening wil nemen en die jij dan weer betaald.

 

 

merDe

deze ruimte is te huur
Posted

Hetzelfde kun je dan ook zeggen voor de VELE vlamingen die zo graag een officiéle abo willen voor de Nederlandse stations.

Abbo betaald is toch ook de rechten betaald of niet soms? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />

Posted

Dan moeten we misschien maar eens iets proberen bij de EU...

Er zijn tenslotte in juni 2004 Europese Verkiezingen...

 

Bestaat er eigenlijk zoiets als een satkijkers-belangenvereniging? (Nederland of Europees?)

 

 

Posted

in belgie heb je een vereniging, waarom richten de beheerders van deze site er ook niet één op kunnen we allemaal lid worden gezelli

 

Droompje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Gr,

Droompje

 

(2 maal EVO Enfinity Xcombo +, Echostar1.20 draaibaar met jaguer positioner, triax 0,64 met quad lnb, Viasat 78cm met 3 keer quad lnb)

Posted
Citaat:
in belgie heb je een vereniging, waarom richten de beheerders van deze site er ook niet één op kunnen we allemaal lid worden gezelli

Droompje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />


Dat vind ik echt een superidee!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Posted

Dat word me wat, wat zullen wij verdedigen in europa ? dat wij allemaal willen kijken naar sat tv met (soms) zo weinig mogelijk te betalen ? dat word moeilijk.

 

Waar ik wel voor te vinden ben is je voorstel dat als je éénmaal een abbo neemtje in feite de rechten ook betaald en dat het dan niet kan maken waar je woont ! als iemand mij een txt kan bezorgen waar haarfijn in word uitgelegd wat je wilt en hoe je het ziet, liefst met motivatie wil ik dit wel eens voorleggen via onze vertegenwoordiger op europees vlak !

 

------------------------------------------------

VU duo - dreambox 7000/160Gb -T90 4sats

Als je niets kan zeggen die mooier klinkt dan de stilte, zwijg dan.

Posted

Ga ik volgend weekend aan werken!

 

elementen die er bij horen m.i.

 

-In europees verband vrij verkeer van informatiestromen

-In EU verband grenzen opgeheven, juist harmonisatie wetgeving--> daarmee is sat-wetgeving een anomalie

-concurentie/vrije keus consument

 

Wie vult nog aan?

Posted

het is ook nog eens zo dat ze de migratie van personen binnen de EU zo eenvoudig mogelijk proberen te maken. echter is het toch zo dat je, als je eenmaal in het buitenland woonachtig bent, je niet meer kunt genieten van programma's uit het thuisland.

dat is gewoonweg bizar.

 

ik ben best bereid geld te betalen voor officiële abonnementen maar het mág wettelijk gezien niet. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Triax TDS 88cm / Inverto Black Ultra LNB / Alsat Dark Motor / Dreambox DM800HD+DM7000 knutselbak

Posted

Wat dacht je van:

- vrij verkeer van goederen en diensten binnen de EU(praat maar eens met onze VVD man Bolkestijn in Brussel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

Posted

Kunnen Duitsers die in het buitenland wonen wel een arbo krijgen?

Kunnen Nederlanders die in het buitenland wonen ook een arbo krijgen? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />

Posted
Citaat:
Kunnen Duitsers die in het buitenland wonen wel een arbo krijgen?
Kunnen Nederlanders die in het buitenland wonen ook een arbo krijgen? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />


Nederlanders in het buitenland mogen officieel geen abo op C+. Over Duitsers weet ik het niet, maar Britten mogen dacht ik weer wel een freeview kaart voor ITV hebben "abroad" .

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...