Guest Posted December 16, 2003 Posted December 16, 2003 ik heb hier 2 dreamboxen, zet ik met dreamedit de zenderlijst erin dan werkt 1 box perfect en de andere blokt. Laat ik die andere box wat blokt gewoon via de sateliet zoeken dan is er niks aan de hand en werkt ie perfect. Lees ik hem uit en schrijf de zenderlijst terug dan blokt ie weer. ik gebruik dreamedit 1.70.07
Guest Posted December 16, 2003 Posted December 16, 2003 Werkt de box met het blok-probleem misschien met de laatste Rudream en heb je hem op g-box staan? In dat geval zet hem op radegast en het probleem is over. Ik had namelijk ook blokkerig beeld en het bleek aan de gbox emu in rudream van 14-12 te liggen. Succes Wim
Guest Posted December 16, 2003 Posted December 16, 2003 Nee kheb er nedkelly 0312 inzitten, kheb deze wel erin gehad en toen was het heel erg.
Guest Posted December 16, 2003 Posted December 16, 2003 Citaat: ik heb hier 2 dreamboxen, zet ik met dreamedit de zenderlijst erin dan werkt 1 box perfect en de andere blokt. Laat ik die andere box wat blokt gewoon via de sateliet zoeken dan is er niks aan de hand en werkt ie perfect. Lees ik hem uit en schrijf de zenderlijst terug dan blokt ie weer. ik gebruik dreamedit 1.70.07 een box begint met serienummer 39 en de andere met 3A, kan het hieraan liggen?
Guest Posted December 16, 2003 Posted December 16, 2003 Citaat: Welke blokt die met 39..... of de andere??? Die 3A blokt, laat ik hem scannen dan is niks aan de hand.
Guest Posted December 16, 2003 Posted December 16, 2003 Citaat: Citaat: Welke blokt die met 39..... of de andere??? Die 3A blokt, laat ik hem scannen dan is niks aan de hand. wat me ook opvalt is dat als ik het info scherm oproep waar de zenders staat dan heeft de box 3A de epg achter de zendernaam staan en de andere box niet deze (39) heeft dan alleen de epg onder in de balk staan en niet achter de zendernaam!
foppo Posted December 16, 2003 Posted December 16, 2003 Ik heb ook een 3A met de laatste van Ronaldd, maakt geen verschil of ik scan of de lijst erin zet, blokken valt wel mee maar stotteren des te meer! 3 X VU+ duo (1.5 TB HD & OpenPLi 2.0) Dreambox7020/Maxtor 6Y080L0 Wavefrontier
Guest Posted December 16, 2003 Posted December 16, 2003 Citaat: Ik heb ook een 3A met de laatste van Ronaldd, maakt geen verschil of ik scan of de lijst erin zet, blokken valt wel mee maar stotteren des te meer! Ja stotteren dat is het juiste woord ! Dat heb ik dus ook als ik de zenderlijst er met dreamedit inzet. Laat ik hem via de satelliet scannen dan is er niks aan de hand.
Guest Posted December 17, 2003 Posted December 17, 2003 [citaat Ja stotteren dat is het juiste woord ! Dat heb ik dus ook als ik de zenderlijst er met dreamedit inzet. Laat ik hem via de satelliet scannen dan is er niks aan de hand. Probleem opgelost, het lag aan dreamedit, heb nu dreamset gepakt en het probleem is opgelost.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now