Guest Posted December 29, 2003 Posted December 29, 2003 Hallo mensen, Ik heb mijn 200 GB usb hardeschijf op mijn dreambox aan de praat. Ik werk nu met de multiboot van Ronald op mijn usb hdd. Mijn vraag is nu dat als ik een opname doe op mijn dreambox of dit wel goed gaat op de usb hdd, iemand al ervearing in deze? Ik bedoel met name de snelheid van data overdracht endergelijke.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />
Guest Posted December 29, 2003 Posted December 29, 2003 Ik heb nu een opname gedaan via het image dat op de usb hhd staat. In de timerlist staat aangegeven dat de opname geslaagt is maar ik kan betreffende opname niet terug vinden. Iemand enig idee? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Guest Posted December 29, 2003 Posted December 29, 2003 Citaat: Ik heb nu een opname gedaan via het image dat op de usb hhd staat. In de timerlist staat aangegeven dat de opname geslaagt is maar ik kan betreffende opname niet terug vinden. Iemand enig idee? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Opnames worden gemaakt in de directory /hdd/movie (niet /movie zoals in de vorige posting stond) Je moet dus je USB drive ergens mounten zodanig dat die directory op de USB drive staat. Als je geen ingebouwde disk hebt ligt het meest voor de hand om de USB op /hdd te mounten en daar een directory /hdd/movie op te maken. Dit moet je doen in een script /var/etc/init want de /hdd/movie directory moet bij het opstarten van enigma al beschikbaar zijn. Als de USB disk ergens anders gemount is en je hebt al een disk op /hdd dan kun je ook een symbolic link van /hdd/movie naar bijvoorbeeld /mnt/usb/movie maken. (die moet dan wel bestaan)
Guest Posted December 29, 2003 Posted December 29, 2003 Kun je mij daar daneen korte uitleg over geven hoe ik de usb drive moet mounten en met welk progje kan ik de init bewerken?
Ron Posted December 29, 2003 Posted December 29, 2003 Ik was er vanuit gegaan dat dat wel bekend zou zijn:-)
Dreamguy Posted December 29, 2003 Posted December 29, 2003 De USB op de dreambox is een 1.1 versie. dus geen 2.0. De snelheid zou wel eens te langzaam kunnen zijn om hierop een harddisk aan te sluiten en daarna op te nemen?
Guest Posted December 29, 2003 Posted December 29, 2003 Bedankt voor jullie input, ik heb het al aan de praat gekregen en het loopt perfect (ook de opnames). Nu kan ik verder gaan stoeien met alle mogelijkheden die er momenteel zijn. Nogmaals bedankt
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now