Jump to content


Recommended Posts


Posted

hoi ik gebruik de studio deluxe versie 8 is volgens mij de 500 zonder premiere met studio 8 aansluiten op de fire wire en klaar groeten digiwiew <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Dreambox 7080 HD 1TB

Tuner A bcm4506 dvb-s2

Tuner C si2166b    dvb-s2

Triax 90 cm 19e/ 23e/ 28e/ gr oost

Posted

bedankt voor het snelle reageren maar ik heb hier nog geen ervaring mee zou je me het even kunnen uitleggen via pm en waar ik die progamma weg haal alvast bedankt

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Posted

Nou, een link naar originele software zal je wel niet krijgen, of je moet gewoon bij Pinnacle op de site kijken naar een eventuele trail-versie.

 

Verder is nog even van belang welk SOORT camera je hebt. Is het een Video-8/Digital-8/Hi-8/C-VHS/DV/Mini-DV ?

 

Bij analoge camcorders is het namelijk nodig om een capture kaart te hebben, anders krijg je je data niet op de HD. Heb zelf bijv. de DC10+ die voor dit werk prima voldoet en een mooi plaatje overhoud.

Alls valt of staat met de HARDWARE die op de kaart zit. Hardwarematige (Mpeg) compressie scheelt heel veel in tijd en resultaat.

 

Laat ons dus nog even weten over wat voor camera we het hebben.

Posted

ik heb een sony hi8 camera maar wel een van een jaar of 9 dus niet zon heel jonge meer maar ik wil gewoon graag mijn prive dingen op dvd,s hebben als hij het nog eens begeeft alvast bedankt

 

voor het snelle reageren <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...