Guest Posted January 19, 2004 Posted January 19, 2004 heb een 36v motor die wordt aan gestuurd door een v box2 mijn ontvanger herkent geen motor maar switch als ik bv van astra naar thor draai geeft hij een error dat hij de switch niet kan vinden. de motor draait wel maar eenmaal aangekomen op die sateliet moet ik eert ff zappen tussen de kanalen voordat ik beeld heb. als ik m'n box aansluit op echte diseq motor heb ik dat probleem niet en komt er in het beeld te staan dat de motor onderweg is naar de betreffende sateliet. waar kan aan liggen? diseq 1.2 is toch 1 richting verkeer?
Satfreak1969 Posted January 19, 2004 Posted January 19, 2004 Draai deze Vbox met een Dreambox ? Want dat kan ik niet uit jou verhaal halen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/regels.gif" alt="" /> Grtz Satfreak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/anoniem.gif" alt="" /> -> VU+ Duo Twin Linux HDTV Receiver PVR + 320Gb Western Digital + Triax 88cm met 4 Inverto lnb's gericht op 13/19,2/23,5/28,2 <--> Image OpenPLI <-
TCDD Posted January 19, 2004 Posted January 19, 2004 Ik gebruik ook een VBOX2, geen problemen. GotoXX werkt echter niet dus je zult de satellieten met de hand in moeten voeren. Zoek even in dit forum op VBOX, er is genoeg over te vinden. Ik ben niet zo gek mij voor normaal uit te geven.
Guest Posted January 19, 2004 Posted January 19, 2004 dank je voor je antwoord zo kan het dus ook op dit forum hihi zou meteen eens gaan zoeken. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now