Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

hoi

wie kan mij raad geven,ik heb een strong 8000 waar ik andere software in wil doen,maar ik krijg eerst in mijn loader allemaal letters te zien dan waiting for transfer paralel en dan error command key C met cijfers ik heb wel eerder dit programma gebruikt maar toen kreeg ik alles in het frans en nu engels betekent dat ik iets verkeert doe error command key wie weet raad[ik heb hem met cafe weer uit de cha mode kunnen halen]

vast bedankt vinyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


Geplaatst:

de taal van de decoder verteld je welke versie het is.

v20 is strong 8000

v22 is strong 8100

 

welke versie heb je nu en welke fw wil je er in doen

Eerste Strong 8000 en 8100 van NL & BE met

: Motor sm3uni 28-12-03,

: Spdif (AC3) 30-10-04,

: 3x8 mb Flash 07-02-05

Geplaatst:

hoi

bedankt voor de snelle reactie ik heb inderdaad de v22 terwijl er 8000 op de kast staat dus ik ga het nu proberen met software voor de 8100 ik wou de freedom sofware erin doen dus ga ik die even zoeken voor de 8100.

nogmaals bedankt

Geplaatst:

hoi

het maakt niet uit wat ik erin stop hij blijft error geven ik heb nu 8100V8 geprobeert weer fout dit geeft hij aan wie weet de oplossing bedankt

 

€WYZ#012346789ABCDEFGXHI

 

€WYZ#012346789ABCDEFGXHI

 

@WYZ#012346789ABCDEFGXHI

 

bosc2k_LIBDAT_2.0.2 ( TM2SCNED_VEN_V2.2 )

LOADING REQUEST

Parallel transfer launched

Waiting parallel negociation:

ERROR: command key (0x15c0001e,ae0e0000

Geplaatst:

Op de site van Rebel staat een handleiding over hoe je een 'dode' Strong moet redden, met alle stapjes.

 

Ik zou dat even proberen, waarschijnlijk is door de verkeerde firmware (8000 ipv 8100) toch het een en ander flink misgegaan.

 

Suc6!!

 

(Rebel vind je door op zun naam te drukken)

 

Ps Welke firm wil je erinzetten ?

Geplaatst:

hoi

mijn strong is niet dood nadat hij error geeft haal ik hem weer uit de char mode met cafe en werkt alles weer orgineel.

wat ik wil weten is waarom die error

bedankt

Geplaatst:

Vaak is de kabel inderdaad de oorzaak van storingen bij patchen.

Daarnasst is het aan te raden om altijd eerst terug te gaan naar de originele FW, en dan n patch erover.

Dit is niet in alle gevallen noodzakelijk, maar wel zo veilig. Als de oorspronkelijke communicatie taal frans is, heb je misschien toch n 8000.

De 8100 communiceert in engels.

Je moet weten welke FW er oorspronkelijk instond. Dit is zeer belangrijk

Op de site van M_Z vindt je veel info:

http://www.zeguers.be/

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...