Ga naar inhoud


scannie

Lid
  • Items

    67
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Aanvullende info

  • Geslacht
    Mannelijk
  • Locatie:
    Maria Hoop
  • Interesses
    Feed hunten

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

scannie's prestaties

  1. Inmiddels getest met een andere pc. Hier exact dezelfde situatie. Start dus ook niet direct VLC player op, de informatie aan de rechterzijde van het signaal analyzer scherm blijft leeg. Ik kan niet verkaren waarom VLC niet als voorkeur opstart en de informatie aan de rechterzijde van het analyzer scherm leeg blijft. Iemand de gouden tip?
  2. Zie ook deze instellingen. Player 1 is VLC (TCP).
  3. @Zilverhippie Ik heb exact dezelfde instellingen voor VLC. Echter als ik dubbelklik op een gevonden zender opent deze zich alsnog in de interne player. Als ik dan op de button druk (zie screenshot in rood), opent deze zich wel in VLC. Maar dus niet in één keer. Als ik overigens de optie aanklik ádd a quick access to the main menu' werkt deze optie niet. Dan opent zich wel VLC player, maar blijft de bekende VLC pion in beeld. Merk ook op dat de info aan de rechterkant ontbreekt.
  4. Hoe is de verhouding? Is dit veel gebruikt voor feeds?
  5. Kabel had ik ook al vervangen. Maar probleem lijkt opgelost te zijn. Ik had de voeding vervangen door een andere 2A versie. Met hetzelfde resultaat. Nu een 4.1A versie aangesloten, van een oude Synology NAS en het lijkt te werken. Twee vragen: Ik wil de stream afspelen met VLC ivm 4:2:2 streams. EBS ingesteld via options > auto config > VLC TCP of VLC UDP. VLC start wel, maar geen beeld. moet ik nog iets in VLC instellen? Zijn er veel feeds in S2X? Die optie mis ik met de TBS 5927.
  6. Helaas is de voeding niet het probleem. Wat zou een goed alternatief zijn? Wat gebruiken jullie?
  7. Ik had het programma als adminstrator geopend. Op een pc komt een foutmelding als ik dat niet doe. Bij de andere maakt het geen verschil. Voeding ga ik morgen controleren.
  8. De koeling is in orde, die ventilator maakt enig geluid ( vanaf het begin). Twee pc’s geprobeerd, beide hetzelfde resultaat. Ook andere lnb ingang getest. Ja, externe voeding zou nog de oorzaak kunnen zijn… ik zag gisteren in Windows apparaatbeheer met toeval dat deze even verdween en weer terugkwam. Dat ga ik eerst nog onderzoeken.
  9. Mijn TBS 5927 is defect. Deze start wel op, maar met EBS pro komt er op een gegeven moment geen data meer binnen. Een blindscan vind transponders maar op een gegeven moment niet meer. Dat is ook het geval als ik EBS pro zenders laat zoeken. Een deel wordt gevonden, daarna is er geen lock meer bij de overige transponders. De TBS5927 lijkt niet meer leverbaar te zijn? Wat is een goed alternatief voor feed hunten?
  10. Als ik goed kijk zie ik toch wel verschillen. Jouw screenshot toont 7 zenders die feeds lijken te zijn. ik vind 19 zenders waaronder ook een aantal met reguliere uitzendingen zoals Kurdistan24 Shams TV, AVA, Pars TV. Als ik exact dezelfde instellingen overneem ontvang ik maar een zender en ook minder transponders. NHL service 5 is dan de enige zender. ik mis er dan een aantal. Dat is toch niet de bedoeling?
  11. Dankjewel Satfeeds-DX. Met die instelling is de melding weg en heb ik dezelfde resultaten. is OpenATV de beste optie om feeds te hunten? 4:2:2 mis je hier helaas.
  12. Ik ben nog steeds zoekende, is het normaal dat er 70 transponders gevonden worden op deze sat?
  13. Die is 1,5 meter.
  14. Ik gebruik sinds kort weer EBSpro, samen met een TBS kaart. Een blindscan op 7.0E levert 70 transponders op. Alle transponders syncen niet en er worden geen zenders gevonden. Ergens gaat er dus iets mis, maar ik kan niet vinden waar het probleem zit. Hierbij de instellingen: Iemand een tip?
  15. Eutelsat 7.0E 10700 - 12750 MHz symbol rates 2 - 45
×
×
  • Nieuwe aanmaken...