Ga naar inhoud


Funfreak

Lid
  • Items

    1.881
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

2 Volgers

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

Funfreak's prestaties

  1. Ik gebruik inderdaad een kabel als hierboven op een foto is aangegeven. Ik weet dat bij deze Dreambox nieuw in de doos een verloopstukje meegeleverd werd, waar je dan een HDMI kabel in kon steken. Ik zal binnenkort eens een andere kabel gaan regelen. Dit is een Dreambox van 2009 (omgeruild voor één uit de begintijd door Dream Multimedia onder garantie). Is best wel veel gebruikt en elco's die aan hun einde komen klinkt mij niet vreemd in de oren. Ik reviseer nog weleens een oude Philips CD-speler, waar je dan tegen hetzelfde probleem aanloopt. Moet ik bij deze dreambox dan ook denken aan de elco's in de voeding? Specifieke exemplaren of allemaal? Heeft iemand een schema van de voeding of van de hele DM8000hd? Ik zou deze ook gewoon kunnen vervangen als het probleem zich te vaak voordoet.
  2. Ja, ik heb gewisseld van HDMI poort op de TV. Helaas geen verbetering. Toen mijn vrouw hem aanzette 10 minuten later, was het beeld weer goed, als heb ik het idee dat de kleuren nog wel feller zijn dan eerder. Speelt gek genoeg nu weer goed.
  3. Ik start net mij Dreambox 8000 op en krijg hele vreemde kleuren. Wit = geel, sommige kleuren lijken omgedraaid en extreem fel. TV werkt goed. Ik gebruik Open PLI van februari 2024 (versie 9.1). Heeft iemand een idee wat dit kan zijn? Of is de box na jaren trouwe dienst minder aan het worden?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...