jer49 Geplaatst: 12 juni 2004 Geplaatst: 12 juni 2004 Heb hier een AssCom (Versie12,type2,patch run 0)staan.Wil hier de Hotbird kanalen op inlezen (na met 1800 duimklikken de vorige Astrakanalen verwijderd te hebben).Dat is grotendeels gelukt en geeft op vele FTA zenders beeld, behalve op de zenders boven 12169 Khz (27500) zoals de Zwitserse SRg, de Iribs's en de hevig verlangde Thai Global (12207)Deze laatste frequentie heeft hij bij het zoeken zelfs niet gevonden. Kan de AssCom deze hoge frequenties niet aan? Kan de op dit board beschreven patchmetode uitkomst brengen? "het daghet in het Oosten, het lightet overal; hoe luttel weet C-plusje waarheen ik kijken zal"
gerrit B Geplaatst: 12 juni 2004 Geplaatst: 12 juni 2004 ik denk dat je 1800 duimklikken nog niet genoeg zijn, je hebt dan maar een kleine 900 zenders verwijdert, Lees je de volledige hotbird in dan kom je toch ongeveer 1066 tv zenders tegen en nog eens 541 radio zenders. dus ruim 3200 duimklikken om ze allemaal weer te verwijderen als je de astra niet meerekend. Je asscom heeft maar een geheugen van 999 zenders, dus je zult telkens weer op moeten ruimen. Laat je de ontvanger gewoon telkens opnieuw zoeken dan zal hij de zojuist verwijderde kanalen gewoon weer inlezen en kom je nooit verder. Ik kreeg de tip "koppel gewoon je antenne los voor het gebied waar zenders zitten die je toch niet wilt ontvangen". dus laat hem zoeken op schotel 2 (met losgekoppelde antenne) wacht tot hij bijv. op 50% staat en koppel de kabel weer aan. is het geheugen toch weer vol voordat hij bij de 100% is dan moet je, na eerst weer veel zender te hebben verwijdert, langer wachten met de antenne aansluiten zo kun je alle zenders vinden zij het dat je na de tijd wel blaren op je duim hebt. suc6 gerrit B zondag? nee dan kan ik niet dan ben ik vissen
jer49 Geplaatst: 13 juni 2004 Auteur Geplaatst: 13 juni 2004 Ja, dat idee werkte.Heb nu in de zenderlijst ook Thai TV Global staan! Echter deze en nog een paar Fta zenders geven bij het inschakelen geen beeld.Bekende rode vierkante blokje rechtsonder.Fascinerend...nog een suggestie? Ik maak me over m'n duim niet zo'n zorgen, de ontvanger hoort toe aan de plaatselijke Thaise massage salon... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> "het daghet in het Oosten, het lightet overal; hoe luttel weet C-plusje waarheen ik kijken zal"
gerrit B Geplaatst: 13 juni 2004 Geplaatst: 13 juni 2004 ze kunnen wellicht best FTA zijn, maar zenden ze ook uit in mediaguard ofwel seca? Het zou best kunnen zijn dat ze uitzenden in irdeto, viacces oid. en dat kan de originele ontvanger niet aan. Dan is er maar een oplossing, de all-cam versie, maar voor dat je daar aan begint ga dan eerst maar eens zoeken op dit board. Suc6 Gerrit B zondag? nee dan kan ik niet dan ben ik vissen
jer49 Geplaatst: 13 juni 2004 Auteur Geplaatst: 13 juni 2004 Dank je voor je advies. Dit board had ik al afgelezen over de allcampatch.Daar word je niet echt vrolijk van, zeker niet als het je eigen ontvanger niet is...Reden waarom ik dacht voor een simpele oplossing te gaan.Ook al omdat er eigenlijk maar 1 kanaal van interesse is; de FTA (geen codering) Thai Global. Waar je me nog mee zou kunnen helpen is de standaard pincode van deze ontvanger.Dan kan ik ook eens ipv "kanalen toevoegen" ook eens "kanalen installeren" proberen "het daghet in het Oosten, het lightet overal; hoe luttel weet C-plusje waarheen ik kijken zal"
gerrit B Geplaatst: 14 juni 2004 Geplaatst: 14 juni 2004 De standaard pincode is volgens mij 0000, maar ja je weet nooit wat er iemand anders in heeft gezet, en de importeur heeft mij te kennen gegeven dat je de pincode niet kon omzeilen en dat er dan niets anders overbleef als proberen, of je ontvanger voorzien van compleet nieuwe software. suc6 gerrit B zondag? nee dan kan ik niet dan ben ik vissen
jer49 Geplaatst: 14 juni 2004 Auteur Geplaatst: 14 juni 2004 Dat wordt dus een kabeltje maken..of zijn ze ergens te koop.Zal t eens in het 2e hands forum proberen. "het daghet in het Oosten, het lightet overal; hoe luttel weet C-plusje waarheen ik kijken zal"
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen