Sterke-Jerke Geplaatst: 25 december 2004 Geplaatst: 25 december 2004 Op de duitse veilingsite staan veel Dreambox 7000s modellen te koop. Je ziet dan steeds : versie 4. Mijn vraag: Hoe herken je een authentieke versie 4? En wat zijn de belangrijkste verschillen tussen de verschillende veries? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" /> HJ
Moderator Matchless Geplaatst: 26 december 2004 Moderator Geplaatst: 26 december 2004 op veilingsites zou ik uitkijken met dit soort apparaten.je kan een 4 o.a herkennen aan het serienummer.die begint met 4? tweede nummer weet ik niet.ikzelf heb een box die met serienummer 3c begint.de rest daarachter is minder interesant.echter kan een kwaadwillige het serienummer veranderen.ook herken je een nieuwere box aan het display.een "slechte" dreambox heeft een blauw display en is daardoor moeilijker te lezen.de 4 serie heeft een amber kleurig display maar ook dit is heel eenvoudig te veranderen door de leds uit te wisselen.de dreamboxen met blauw display kan je bijv. veranderen door de leds(soort lampjes) te vervangen door amber-kleuriger.dan lijkt hij weer op een nieuwe box.maar de voeding is bijna niet te veranderen want die is van de oudere series gewoon te zwak voor hd's.er zullen wel andere veranderingen zijn maar die weet ik zou snel niet.gebruik de zoekfunctie en je zal meer te weten komen over de oude/nieuwere boxen. maar mijn beste tip is:niet op een veilingsite of andere louche site kopen.bij een erkende dealer heb je tenminste garantie zou er iets fout of kapot gaan.op veilingsites zit veel gespuis wat graag jouw centjes afhandig willen maken.hoeft niet altijd te zijn maar het zou zonde zijn als je dream een nachtmerrie wordt. Een smartphone is een hulpmiddel, geen levensstijl Kijk rond IN de wereld in plaats van voorover gebogen NAAR de wereld.
Gast Geplaatst: 26 december 2004 Geplaatst: 26 december 2004 Bovenstaande klopt uiteraard. Maar even snel aan de buitenkant ...... - Blauw display (serie 1, met zwakke voeding/ modificatie) - Oranje display (serie 2 en hoger) - Aan linker zijkant gaatk\jes in het deksel tbv luchtstroom/koeling (serie 3 en hoger) - "Usals" op het voordeksel (serie 4 en hoger) - DREAMmultimedia dmv los plaatje op voordeksel(allernieuwe serie 4)
cobes Geplaatst: 26 december 2004 Geplaatst: 26 december 2004 Citaat: "Usals" op het voordeksel (serie 4 er hoger) Ik heb een 43 serie maare niks "Usals" op de voorkant, dus die gaat niet op. maar koop de dreambox gewoon bij een dealer dan heb ne nooit geen probleem en kun je gewoon aan het serienummer zien welke het is. En als je een tweedehandse koopt maakt het niet zo veel uit, want uiteindelijk werken alle 7000 series hetzelfde, er zitten wel eens wat verschillen in als ik het zo op de site hoor, maar ik denk dat dit soort verschillen in de software zit en niet in de hardware. groet cobes. if freedom is outlawed, only outlaws will have freedom. . Gigabluequadplus, AzBoxPremiumHD+, 2x DM600 en een Denson DS1010Road
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen