Ga naar inhoud


Neutrino DREAM Plus 0416 uitgebracht


Gast

Aanbevolen berichten

Het ruDBox team heeft weer 'n nieuwe Neutrino Image voor de DM7000 uitgebracht; versie 0416.

 

Changelog

 

Including Flashwizard multiboot 5.0

Dreambox Links Web Browser and VNCviewer!

 

Added mcrec for PMS-recording P.REMIERE M.USIC S.TUDIO RECODER for German sat-provider Premiere.

 

Added new key setup settings:

 

Key click - on/off (sound buttons click)

added new redo key setup TV/Radio-mode settings:

no key - by default to use tv and radio buttons

 

 

Zoals gewoonlijk van m'n site te downloaden (incl. settings)

Link naar reactie
Delen op andere sites


Ohhhhhhhh

vertel eens hoe die gotoxx erin aangezet kan worden.

 

Werkt zelf boven(hobbykamer), met een vboxII

 

Wat echt klote is, net als ik net al weer gemerkt hebt.

 

De motor draait hier pas echt, als ik de satellite.xml met de settings die daarbij horen erin gepropt hebt.

Dus prop ik mijn settings en vervang niet de satellite.xml, dan is het echt no go met draaien. Is alsof ze met elkaar getrouwd zijn. Maar als het loopt, loopt het super.

 

Als je effe zin hebt een een mini how to neerpent hier over dat gotoxx, dan kan ik eens testen beneden vannacht, als iedereen aan het slapen is <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

 

dan is die how to van mij ook overbodig, de meeste hebben dat gotoxx aan in enigma.

Link naar reactie
Delen op andere sites

ja als goto xx nu werkte , dan had ik deze image er lang in gezet , vind het hem heel mooi van uitzien enz

Dreambox 7000S & 500 & 800 - Maxtor 80GB en Samsung 500GB - USBstick Swap - schotel 80 & 110cm - Moteck SG2100 - lnb titanium 0,2 db & duo lnb - openPLI - Satje07 settings - cccam 2.1.4

Link naar reactie
Delen op andere sites

Er zit een DreamSet plugin in de image. Als je DreamSet 1.59 start zie je op je scherm een button met een rood/blauw singaal meter als je hier op klikt kom je in het motor config menu.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

DM8000 ruDREAM Infinity X

Link naar reactie
Delen op andere sites

Wie kan kort samengevat uitleggen wat zo anders is aan deze image, met uitzondering van het uiterlijk. Ik bedoel zoals een andere settingslijstformaat etc..

Dreambox 8000HD, Xtrend et5000 & et9000, Qnap 209-II Pro 2Tb,Wavefrontier T 90,Stab HH120 Triax 78 cm, Triax 78 cm CDS Duo LNB

Member of the PLi team

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Lees alvorens je verder gaat onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.