Ga naar inhoud


[Strong] Update C+ opeens niet meer


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Sorry dat ik jullie hier weer mee lastig val maar mijn updatedatum blijft op 31 augustus staan.Ik heb Sattracker 2.0 DUTCH en alle patches .Ben dus helemaal up to date <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />..Wat kan ik over het hoofd zien want normaal had ik nergens problemen mee.

Alle ned kanalen zijn nu zwart en via de homepage van canalldigitaal updaten werkt ook niet <img src="/forums/images/graemlins/frown.gif" alt="" />(Heb al geprobeert om activada op NO te zetten en TONEBURST ook op andere geprobeert.PS krijg trouwens Taquilla ook niet aan de praat maar das voor later <img src="/forums/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

 

Alvast bedankt

 

Klaas


Geplaatst:

De emm blocker onder optie 4 van het menu moet op off of uit zetten. en dan een keer de decoder uit en aan zetten dan krijg je de update binnen.

Geplaatst:

het kan een half uurtje duren . . .

 

Maar dan heb je wat.

 

HG CC

Groet, Con. Gloeiende, gloeiende, een beetje humor moet kunnen, anders ga je maar ergens anders heen..
Sinds november 2024 gelukkig weer glasvezel via KPN.

Internet/PC: modem/router Fritzbox en TP-Link accesspoint, switch (8), switch (4)

PC: Intel Nuc i7 met W11. Laptop Thinkpad met W11 met 24H2.

Asus Gigabyte Home Assistant, 20 Shelly's en 2 ESP-tjes en Zigbee.

Geplaatst:

werkt ook niet ,jammer dacht dat effe uit/aan zetten de oplossing was.

Effe helemaal opnieuw beginnen want ik zal wel iets simpels vergeten.

Sattracker 2.0 dutch daarna kanalenlijst ,daarna patch voor 4901 (werkt nog niet).

Heb de laatste keren nooit meer een aparte seca2 patch hoefen patchen dus ik ga ervan uit dat ik dat nu ook niet hoefde (is dat misschien het probleem ?)

Daarna naar menu 7 ACTIVADa :SI------ TONEBURST----en ALIMENTATION op INTERNA ..Daarna Menu 4 emm op OFF ....

 

Heeeeeee !! Terwijl ik dit type verschijnt ie opeens <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ..Ik laat tekst hierboven staan om anderen hopelijk mee te kunnen helpen ..Bedankt voor de hulp en het zal dan waarschijnlijk toch dan uit/aan zetten te maken hebben gehad

Geplaatst:

ok ..werkt dus .

 

Volgende vraag : Moet nu EMM op SI of NO blijven staan en moet ie dan voor update verzet worden ???

 

En heb jij de Tequilla's al werkende ??

 

Bedankt voor je hulp

 

Klaas

Geplaatst:

Je hebt toch de dutch versie van mij waarom zet je hem dan niet op nederlands bij [color:"red"] idioma en menu [/color] de emm blokker moet dus in het spaans op no staan en in het nederlands op nee staan.

en ja ik heb de tacq werkend veel natuurzenders erbij <img src="/forums/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/forums/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> maar je moet met pidscan (+ B 1en weer 1/2/3) op nagravision zetten dan heb je beeld als je natuurlijk ook niuwe keys erin gezet hebt.

Geplaatst:

Ned werkt hier nu goed <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nu de tequilla's nog en Polsat.

Ik vind polsat Sport niet in jou kanalenlijst klopt dat ,of heeft ie andere naam want bij handmatig zoeken vind ie hem ook niet .

En ik denk dat ik de Tequilla patch maar effe opnieuw erop ga gooien want met + B vind ie alleen 1 en 0 (SECA) en op plaats 2 zit Nagravision maar daar staat geen ID Prov

 

Gr Klaas

Geplaatst:

gewoon op nagra zetten dan zou je beeld moeten hebben lijkt me.

Geplaatst:

Misschien is het handig te vertellen hoe je em op Nagra zet.

Het is volgens mij een redelijke beginner.

 

HG CC

Groet, Con. Gloeiende, gloeiende, een beetje humor moet kunnen, anders ga je maar ergens anders heen..
Sinds november 2024 gelukkig weer glasvezel via KPN.

Internet/PC: modem/router Fritzbox en TP-Link accesspoint, switch (8), switch (4)

PC: Intel Nuc i7 met W11. Laptop Thinkpad met W11 met 24H2.

Asus Gigabyte Home Assistant, 20 Shelly's en 2 ESP-tjes en Zigbee.

Geplaatst:

Bedankt !! pfff een beginner ,nou ik ben er zelf wel achter gekomen hoe het kwam .

Ik heb de patch van Cobus er opnieuw opgezet en die van Rebel is dus overschreven ..Nu werkt het wel <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)) pffffff beginner tssssss <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

 

Maar nu polsat ..waar istie gebleven ..wie heeft kanalenlijst van Cobus ook en wil mij even vertellen waar ie zit aub .

Handmatig vond ik de Polsat 1 en 2 wel maar Polsat Sport (die andere freq heeft) niet .Dus dacht ik als beginner(tsssssss) dat dit kwam doordat ie er misschien al instond.

 

 

 

Klaas

Geplaatst:

polsat zit op de hotbird en bij mijn laaste lijst op 585

zie bijlage (8100)

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...