-
Items
11.312 -
Registratiedatum
-
Laatst bezocht
-
Dagen gewonnen
35
Inhoudstype
Profielen
Forums
Store
Alles dat geplaatst werd door Con
-
Er is een nieuw stikstofplan; https://www.lto.nl/overheden-en-landbouworganisaties-doen-gezamenlijke-handreiking-om-nederland-van-het-stikstofslot-te-krijgen/ Ziet er goed uit. Nu maar hopen dat het de meerderheid haalt.
-
Als het niet versneld is afgespeeld is dit krankzinnig snel en dan ook TOP.
-
-
Dat was niet het grote probleem denk ik. Die spin deed hem de nek om, toen vlogen ze hem voorbij.
-
En toch heeft het mij verbaast, Max is meestal goed wanneer het nat is.
-
Hij was 10 ronden sneller dan wie ook met zijn longruns. Dat beloofd wat morgen.
-
Waanzinnig spannend!
-
Inderdaad erg dun allemaal. Maar wellicht tovert hij morgen nog iets uit zijn hoge hoed.
-
Ik sta niet eens in de schaduw van @Sprietje Maar de VT1 is strakkies en het werd kortjes bij dichies. Maar de info van @Sprietje is vele malen uitgebreider dus van mijn kant alleen de tijden, ik kijk F1 Pro dus weet ook niet waar het verder valt te bekijken.
-
Of zijn lichaam plaatselijk ontbonden...
-
Wat Horner privé doet vind ik totaal niet interessant, die berichten vervuilen alleen maar het F1 spektakel en worden naar voren geschoven door de paparazzi die de gore aandacht willen hebben en de F1 enorm tekort doet. Privé zaken hebben gewoon niets met de F1 te maken imo.
-
Teveel Facebook en TikTok gelezen? Het enige wat ik serieus neem zijn de interviews met Max en Horner en in mindere mate de artikelen in de krant (AD), vooral geen Telegraaf.
-
Ik weet dat de gemeente Neder Betuwe regelmatig door hun gebied kijken of alles volgens de regels is, denk aan opstelling propaantanks, daar heb ik wel eens bezoek voor gehad. Dus niet alleen vanuit de lucht. Maar ik heb het wel over lang geleden. Wellicht doen ze dat nu ook met vliegend materieel.
-
Sainz heeft "iets" teveel opgewarmd... KIJK! Dat is nog eens positief denken.
-
Op het nippertje ging het inderdaad mis. Volgens mij had alleen Max last van de dubbele gele vlag. Goed dat hij zich aan de regels hield, scheelt wellicht strafpunten.
-
Sprietje heeft de laatste jaren ons altijd ruimschoots voorzien van de starttijden en de circuits met de daarbij behorende parameters. Daarnaast, als er updates waren t.o.v. het jaar daarvoor, gaf hij ook extra acte de presence. Door hem ben ik ook enthousiast geworden m.b.t. de F1.
-
Maar tegenwoordig kun je zelf al bij de uitslag van het bloedonderzoek. Eens per jaar een checkup van de PSA waarde, altijd weer spannend en dan ben ik blij om 4 uur later Of soms eerder) de uitslag te zien.
-
Niet onbelangrijk om te melden; 1 positie van Max is aanzienlijk verbeterd door de crash van Norris 2 Max heeft geen strafpunten erbij en is er de volgende keer gewoon weer bij.
-
Joh, zolang je je begeeft bij je leeftijdsgenoten, valt dat niet op. Ik ken maar één iemand die er nog goed uit ziet op zijn 85 ste en dat is Tom Jones dus waar heb je het over...
-
Je bent één belangrijk aspect vergeten, de vleermuis, uil en anderen exoten die veel bouwen plat leggen. Het moet niet gekker worden. Voor één vogel zomaar 6 maanden vertraging (met mazzel).
-
Russel was mild over het incident en noemde Verstappen zelfs de beste top-coureur. De harde band heeft iig een grote impact gehad op het eindresultaat. Max was niet blij dat ze de harde band eronder "gunde".
-
Meer hoeft hij toch niet te doen? Of wil je hem half aan zetten?
-
-
Is op zich waar. MAAR er zijn wel meer aanleidingen hoor tot (zelf)moord zonder AI. Films die er toe leiden, wapens (die in Amerika makkelijk) te krijgen zijn. Drugs... of andere verslavingen. Ik denk dat AI een "spannende" ontwikkeling is die wij nog (mogen) meemaken. Maar met alles geldt dat hier ook weer misbruik van kan worden gemaakt. Je had ooit auto's en er ontstonden autodieven, je had/hebt internet en daar heb je spam, spoofing en hackers. Nu AI, tja... Wat ik sowieso irritant vind is dat het wordt opgedrongen, nu in Google Chrome is het eerste antwoord van AI. Dus daar moet ik nog mee aan de slag want wil zelf bepalen van wie met het eerste antwoord op mijn vragen komt. Ik maak ook regelmatig gebruik van de nieuwe ontwikkelingen (voor zover ik het nog kan volgen) zoals Chat GPT. En de ommekeer dat deze "dienst" nu ook on-line is, is wel weer een verbetering. Maar een ander hekel punt is het volgende. Nederland maakt voor 90% gebruik van buitenlandse diensten, denk aan Windows, Outlook en de cloud. Wij zijn daardoor uiterst afhankelijk van... Amerika. Half Nederland maakt zich daar druk om behalve... inderdaad, de regering. En dat is pas eng. Als alles in Amerika blijft kan onze grote "vriend" T zomaar ergens de stekker uittrekken of laten beïnvloeden door AI. Paranoia? Nee! Zeker niet maar toch.