Ga naar inhoud


[Strong 8000] Strong srt 8000 buitenlandse zenders te kraken?


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb een infinity usb programmer en mijn zwager heeft een Strong srt 8000 met een vaste schotel die op de astra is gericht. Kan ik bij hem buitenlandse kanalen openkrijgen (bv MTV 2) met behulp van een bepaalde funcard en bepaalde files?

Indien mogelijk, welke card heb ik daarvoor nodig en welke files?


Geplaatst:

Je hebt geen kaart meer nodig want er is firmware met emu (emulator) (virtuele kaart) bv sattracker 2.0 (dutch) van mij.

Geplaatst:

begin maar eens op de site van rebel.

 

groet,

 

Joling <img src="/forums/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

Dreambox 7020 + Nokia 9302S + strong srt4355 + philips HD ontvanger orgineel canaldigitaal

Geplaatst:
Citaat:
Thanks voor je antwoord. Zou je misschien kunnen uitleggen of is er een link op dit forum hoe zoiets in zijn werk gaat? Ik ben een leek op dit gebied ;-)


Hiermee kun je dus de zenders wie LOS zijn gewoon kijken met een virituele kaart (keys) wie je dus in de ontvanger zet (handmatig of met de computer) zie bijlage van het emu menu van de decoder.

post-7521-1318258351,859_thumb.jpg

Geplaatst:

Ik heb op de site van rebel de complete handleiding gevonden. Als ik sattracker 2.0 bij mijn zwager installeer via mijn laptop zou hij dus meer zenders als normaal moeten kunnen ontvangen? Wat is het verschil tussen de flash 2 en flash 3 files eigenlijk?

Geplaatst:

Flash 3 is voor een echte 8000 met geheugenuitbreiding.

 

HG CC

Groet, Con. Gloeiende, gloeiende, een beetje humor moet kunnen, anders ga je maar ergens anders heen..
Sinds november 2024 gelukkig weer glasvezel via KPN.

Internet/PC: modem/router Fritzbox en TP-Link accesspoint, switch (8), switch (4)

PC: Intel Nuc i7 met W11. Laptop Thinkpad met W11 met 24H2.

Asus Gigabyte Home Assistant, 20 Shelly's en 2 ESP-tjes en Zigbee.

Geplaatst:
Citaat:
Flash 3 is voor een echte 8000 met geheugenuitbreiding.

HG CC


Nog een kleine aanvulling die geheugenuitbreiding hardware moet dan nog in de strong 8000 gesoldeerd worden!

Groetjes,

Satman

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...