Ga naar inhoud


na de kabel te hebben verlengt met een mof doet dreambox raar


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo allemaal, Mijn draaibaar systeem doet raar na dat ik de coaxkabel heb verlengt met mof. Ik krijg de dreambox niet meer aan de praat. Hij boot wel door, maar ik kan niet veel meer doen via tv en afstanddiening. De motor doet het niet, denk ik, want mijn motor en schotel zit op het dak, dus ik weet wat het probleem is. Ik geprobeerd mijn usb stick te formateren en opnieuw gemini er op gezet. Maar tocht niet gelukt om db aan de praat te krijgen. Ik heb in flash 109d image, op usb gemini 2.20 motor is sg2100a db 7000 met amber display. Ik hoop dat iemand mijn kan helpen aan goede tip. Als bedankt voor de hulp. Groetjes Hoessein <img src="/forums/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />

DM800 HD ASTRA 19.2, ASTRA 23.5, HOTBIRD 13,0 MULTIBLOCK DRAAI OP ICVS IMAGE


Geplaatst:

als het eerst goed gewerkt heeft en na het plaatsen van een mof ( ? waarom geen f-connector busje d'r tussen, daarmee verleng je digitale coax zonder al te veel verlies) niet meer, dan weet je waar je het zoeken moet.

 

 

 

merDe

deze ruimte is te huur
Geplaatst:

hoi

 

Haal je antennekabel eens van je dreambox en start dan eens op. Denk dat je met het koppelen in je mof sluiting hebt gemaakt maak deze eens open en verbind de buitenmantels eens met een kroonsteentje,dit doe je ook met de kern.

 

Satsean

I dream dream dreaming
800 S/C met sundtek Usb stick,8000 2xS /C/T/ Hdd/Nas
Diverse schotels Draaibaar,Vast en Wave Frontier T90 met Emp16/1 switch

Draaibare Deltastar 120 in nieuwstaat met Invertum flens lnb

Geplaatst:

Guys, bedankt voor de tips. Ik gaan kijken of daar het probleem zit. Nog iets wat gebeurt er met settings van rotor na het formateren van de usb stick. Moet ik dan handmatig weer alles in stellen of is er een bepaalde truc om de settings achteraf in te voeren. Alvast bedankt Hoessein <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

DM800 HD ASTRA 19.2, ASTRA 23.5, HOTBIRD 13,0 MULTIBLOCK DRAAI OP ICVS IMAGE

Geplaatst:

Hoi bedankt voor de reactie. Dat ga ik dan uiitproberen.Dus de settings van de rotor blijven gewoon er in. Dan nog dit als er kortsluiting is in de kabel is dat nadelig voor de db of kan de db er tegen.

bedankt. <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Groetjes Hoessein

DM800 HD ASTRA 19.2, ASTRA 23.5, HOTBIRD 13,0 MULTIBLOCK DRAAI OP ICVS IMAGE

Geplaatst:

kortsluiting is altijd nadeling, in het ergste geval blaas je de tuner op. je kan dan een uc0 error verwachten. zoek daar maar eens op op sat4all.

 

altijd de spanning van je dreambox halen als je het dak op gaat.

 

 

 

merDe

deze ruimte is te huur
Geplaatst:

Hoi hoe kan zien dat je een uco error heb. Maar als tuner kapot is. Dan boot je db tocht niet door? Hoessein

DM800 HD ASTRA 19.2, ASTRA 23.5, HOTBIRD 13,0 MULTIBLOCK DRAAI OP ICVS IMAGE

Geplaatst:

Hoi dat zal ik zeker doen. Bedankt Dan ga ik vanavond even verder kijken naar de kabel.Probleem wat ik heb is dat de schotel en motor op dak staan dus ik weet niet of motor het doen vanwege het probleem in de kabel, ik moet eerst de kabel goed verbinden omdat de kabel net te kort is getrokken vanuit het dak. Groetjes Hoessein <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

DM800 HD ASTRA 19.2, ASTRA 23.5, HOTBIRD 13,0 MULTIBLOCK DRAAI OP ICVS IMAGE

Geplaatst:

het komt nogal precies bij digitale schotelontvangst. als je met een coax-verlenger (dus waar je 2 f-connectoren kan opdraaien) niet lukt ben ik bang dat je een nieuwe, intacte kabel moet trekken.

neem geen risico, zal je zien dat het straks bij -15°C niet meer werkt. ga dan maar eens een dak op <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

 

maargoed, laten we ons niet blindstaren op één mogelijke oorzaak. je hebt niet toevallig een tweede (diseqc-compatible) receiver staan waarmee je ook kan testen ?

 

 

 

 

merDe

deze ruimte is te huur
Geplaatst:

Ja, ik heb nog oude Humax fta ontvanger thuis, Dan ga ik met die de rest testen

Ik ben nu op me werk. Bedankt alvast voor de reacties Ome Merde. Je leest de vorderingen binnenkort Groetjes Hoessein <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> <img src="/forums/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

DM800 HD ASTRA 19.2, ASTRA 23.5, HOTBIRD 13,0 MULTIBLOCK DRAAI OP ICVS IMAGE

Geplaatst:

Goede Morgen Ome Merde, Het is gisteravond gelukt. gelukkig is de db niet kapot na de kortsluiting in de kabel. Ik heb de kabel nu goed aangesloten. En ik heb goed beeld. Ondanks de 30 meter kabel geen verlies in beeldkwaliteit.

Groetjes Hoessein <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> <img src="/forums/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

DM800 HD ASTRA 19.2, ASTRA 23.5, HOTBIRD 13,0 MULTIBLOCK DRAAI OP ICVS IMAGE

Geplaatst:

Goed gedaan jochie!

 

Gewoon een degelijke f-connector in combinatie met een verlenger gebruiken, dat is het beste.

Dat gedoe met moffen werkt niet goed en zorgt voor problemen.

 

...dat probleem hadden we 60 jaar geleden ook al <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/forums/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/forums/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/forums/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

 

(even geintje tussendoor)

"Een leven dat niet kritisch naar zichzelf kijkt, is het niet waard om geleefd te worden."

Gast
Dit onderwerp is nu gesloten voor nieuwe reacties.
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...