Gast Geplaatst: 21 december 2005 Geplaatst: 21 december 2005 Weet iemand of er een goede Nederlandse handleiding ergens op het Net te krijgen is ? Wanneer is ook van de Nederlandse zenders een volledige EPG beschikbaar ? Hoe kan ik MP3 en JPEG in mijn Inverto knallen ? Kan dit (binnenkort) ook rechstreeks uit mijn computer ?
Moderator wiz Geplaatst: 21 december 2005 Moderator Geplaatst: 21 december 2005 Er is niet eens een goede engelstalige handleiding te vinden waar alle opties en funkties in beschreven staat, dus ik vrees dat er zeker geen nederlandse te vinden zal zijn die goed te noemen is <img src="/forums/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mp3 / Jpeg kan je in je inverto knallen met een usbstick of usb harddisk. Verwacht geen usb2.0 speed. De snelheid is er nog niet helemaal, daar wordt druk aan gewerkt. In de aangekondigde 1.3 firmware zal hopelijk het mogelijk zijn om je pc aan de inverto te hangen, dat is nu nog niet mogelijk. VU+ Duo4kSe met VTi VU+ duo2 met VTi Triax 78, astra 1,2,3, HB
LaRaZa Geplaatst: 5 januari 2006 Geplaatst: 5 januari 2006 Heeft de inverto wel een netwerk aansluiting? of zal dat via de USB ingang gaan gebeuren. <img src="/forums/images/graemlins/anoniem.gif" alt="" /> -------------------- Dreambox 800-HD VisioSat Quatro LNB's (Astra 1/ Astra 2 / Astra 3 /HotBird (HB))
Moderator wiz Geplaatst: 5 januari 2006 Moderator Geplaatst: 5 januari 2006 Die inverto heeft geen netwerk aansluiting. Wat wel zo is is dat als je een officiele nederlandse Inverto koopt, je van de importeur er een gedrukte nederlandse handleiding bij krijgt. Die is niet te downloaden. VU+ Duo4kSe met VTi VU+ duo2 met VTi Triax 78, astra 1,2,3, HB
LaRaZa Geplaatst: 6 januari 2006 Geplaatst: 6 januari 2006 Er is wel een Engelstalige handleiding op de inverto site te vinden. http://www.ftacom.com/UploadImages/EnIDL7000PVR.pdf Veel leesprezier! Groeten, larAZA -------------------- Dreambox 800-HD VisioSat Quatro LNB's (Astra 1/ Astra 2 / Astra 3 /HotBird (HB))
BarnOwl Geplaatst: 6 januari 2006 Geplaatst: 6 januari 2006 Die handleiding is heel summier, er staan echt alleen de basisfuncties in. Bovendien zijn de functies gigantisch uitgebreid/verbeterd met de firmware upgrades. Verwacht wordt dat er een betere handleiding komt na de publicatie van de 1.3 firmware die binnenkort verwacht wordt.
satmarc Geplaatst: 6 februari 2006 Geplaatst: 6 februari 2006 Citaat: Weet iemand of er een goede Nederlandse handleiding ergens op het Net te krijgen is ? Wanneer is ook van de Nederlandse zenders een volledige EPG beschikbaar ? Hoe kan ik MP3 en JPEG in mijn Inverto knallen ? Kan dit (binnenkort) ook rechstreeks uit mijn computer ? Ik heb ook net een Inverto in mijn bezit, en ik weet dat de importeur ($#@%!%#$#@#!) een Nederlandstalige handleiding heeft geschreven. Je zou eens kontakt kunnen opnemen en vriendelijk vragen of ze jou zo'n handleiding toesturen. Wel is het inderdaad zo dat de nieuwe firmware upgrades veel meer mogelijkheden hebben dan de "oude" handleiding weergeeft. Zolang mijn baas denkt dat hij goed betaalt, doe ik net alsof ik hard werk.
Moderator wiz Geplaatst: 7 februari 2006 Moderator Geplaatst: 7 februari 2006 Als je een door de importeur geleverde inverto hebt kan je ze bellen. Geef ze het serie nummer van je inverto als ook de naam van de dealer en dan sturen ze je als nog een nederlandse handleiding toe. Dit werkt natuurlijk niet als je hem voor een brandprijs via via hebt gekocht en dat ie dus niet door hun is geimporteerd. groet, Wiz VU+ Duo4kSe met VTi VU+ duo2 met VTi Triax 78, astra 1,2,3, HB
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen