Ga naar inhoud


hoe image op USB-stick installeren ?


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hoi,

 

ik werk al een tijdje met mijn db700s maar heb nog nooit een image vanaf een usb stick gestart en wil dit wel graag gaan doen want is goedkoper als grotere harde schijf.Maar ik weet dus niet hoe.

Eerst orginele image erop of pli of ronald????

En dan???

Hopelijk kan iemand mij helpen.

B.V.D.

 

P.S. heb de zoekfunctie gebruikt maar kan alleen maar iets over cf card vinden.. <img src="/forums/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />


Geplaatst:
Citaat:
Hoi,


P.S. heb de zoekfunctie gebruikt maar kan alleen maar iets over cf card vinden.. <img src="/forums/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />


Zoektijd verlengen, ik denk dat je enkel de zeer recente topics vindt.

Overigens, hoezo grotere harde schijf? 10 images nemen nog altijd minder ruimte in dan een uurtje opnemen.
Geplaatst:

fwpro als zoekstring gebruiken..

 

image:

een nieuw image met nieuwe compressie in de flash voor multiboot op usb met dus nieuwe multiboot images op de stick

 

een oud image in de flash dan enkel oude images via multiboot op de stick

 

 

cheers

Slow

Rumer

 

 

Geplaatst:

en als je geen multiboot wilt, een recente image in je flash plaatsen en via het cpanel (Hydra), blue-panel (Gemini), p-panel (Pli), enz. je /var map verplaatsen naar usb.

 

werkt perfect, uiteraard wel op een werkende stick, niet alle usb-sticks zijn nl. compatible met de dreambox. voor een lijst met compatible usb-sticks, zie onze database.

 

 

merDe

deze ruimte is te huur

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...