Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Zoals jullie weten heeft de 7025 128 mb DDR en 32mb flash geheugen.

 

Kan er mijn iemand vertellen als je via de blue panel van gemini 1.9 kijkt naar de memory status je daar maar 71.4 ziet als totaal waarvan 68.4 in use ???

 

Waar het resterend geheugen ? 128 mb - 71.4 ?

 

Is dit bij andere 7025 gebruikers ook zo of ben in de enige die dit opmerkt ?

Dreambox 8000 HD PVR / DM 920 UHD - Visiosat BISAT G3 Astra 28.5/Eurobird 28.2/Astra 19.2/Hotbird 13


Geplaatst:

136 reads en niemand die kan bevestigen wat er bij hem staat ?

Dreambox 8000 HD PVR / DM 920 UHD - Visiosat BISAT G3 Astra 28.5/Eurobird 28.2/Astra 19.2/Hotbird 13

Geplaatst:

Ik heb deze thread gewoon gelezen omdat ik benieuwd was, maar ik heb zelf helaas geen 7025 <img src="/forums/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

 

Succes met uitvinden! Lion.

  • 2 maanden later...
Geplaatst:

De geheugen op de 7025 is snel vol als je een paar emu's/plugins installeert, is er gn manier om de plugins naar de HD te verplaatsen?

 

Zo kan ik nog meer plugins installeren. Want gewoon Samba (mout & server) verbruikt al veel geheugen...

Dreambox 8000 HD- 1TB HD - OpenPli Image

 

Geplaatst:

Volgens mij wordt het hele image in de RAM gekopieerd, en die is zowat 56MB. Dat is hoe busybox werkt (is een gigantische executable met alles erin).

 

Ik zie ook maar 71 MB. Heb al eens een swapfile aangemaakt op Compactflash, vreemd genoeg laat de blue panel wel zien dat die gebruikt wordt, maar 'top' maakt geen melding van swapspace.

Geplaatst:

Linux gebruikt je vrije geheugen als bestandscache. Hoeveel bestandscache er gebruikt wordt staat onder het kopje 'cached'. Dit kan je bij je vrije geheugen optellen.

Zie ook de gentoo wiki.

 

Geheugenstatus kan je onder telnet opvragen met

cat /proc/meminfo

Geplaatst:

is er iem die me kan helpen om de plugins te verplaatsen naar de HD zodat ik meer geheugen vrij heb... thanks!

Dreambox 8000 HD- 1TB HD - OpenPli Image

 

Geplaatst:

Ik vraag me af of dit wel bonuspunten opleverd <img src="/forums/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

 

Wat heb je nu aan extra vrij ramgeheugen. Zolang het niet vol is heb je er alleen maar extra snelheid door...

 

Ik zou zeggen: lekker niet druk om maken <img src="/forums/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Geplaatst:

net omgekeerd dan ben je ook beperkt qua het installeren van plugins zo is er bijv een plugin om te surfen op tv (neutrino), mails, multiboot, enz dit vergt allemaal ruimte op de flashgeheugen...

 

ik dacht dat ik ergens las dat op de andere dreamboxen wel die optie hadden alles te verplaatsen naar de HD via een telnet commando

Dreambox 8000 HD- 1TB HD - OpenPli Image

 

Geplaatst:

en op een Dm7025 heb je eveneens GEEN swapfile nodig daar die zelden gebruikt wordt en dus overhead is...

Dreambox 8000 HD PVR / DM 920 UHD - Visiosat BISAT G3 Astra 28.5/Eurobird 28.2/Astra 19.2/Hotbird 13

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...