Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Op een dreambox 7020 is het mogelijk om in Telnet het commando mc te gebruiken waarna Midnigh Commander opstart. Op een db7000 niet <img src="/forums/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Bestaat er een rpm o.i.d om deze alsnog te installeren op de 7000 ??

 

 

greetz...

As'n joe niks te daun hebn, dou dat den nait bie ons.

 

500 + 7000 + 7020 = a lot of fun


Geplaatst:
Citaat:
Lekker ongeduldig jij.
Het is hier een hobby-board met vrijwilligers die posten, geen helpdesk die binnen 5 minuten antwoord moet geven op jouw vragen.


Rustig aan Pheno. <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tussen zijn eerste en tweede posting zit een dag, en niet, zoals jij denkt, een kwartiertje. <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ik vermoed dat MC niet echt boeiend is, mede gezien het beperkter geheugen van een 7000. Misschien dat een developer hier een eenduidend antwoord op kan geven.

Greetz

John

Er is zoveel te vragen dat ik het tóch eerst zelf probeer uit te zoeken. Dat is ook verrekte leerzaam.

 

Mijn boxen zijn allemaal powered by PLi.

Geplaatst:

Ik zie 't niet op een 7000. Alleen die Tux Commander lijkt er wel op. Als iemand mij de executable kan geven van mc voor de 7020, dan test ik 'em hier op een 7000 en als 't werkt komt-ie in de downloads.

Geplaatst:

John,

 

Blij dat je het opmerkt <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

dAF,

 

als bijlage de mc uit de 7020 toegevoegd (uit /var/bin gehaald) ik hoop dat je dit bedoeld. Overigens staat hier ook een sylink van mcedit bij, weet echter niet waar ie deze verstopt heeft

 

greetz...

1273573-mc.tar.gz

As'n joe niks te daun hebn, dou dat den nait bie ons.

 

500 + 7000 + 7020 = a lot of fun

Geplaatst:

Helaas heb je op een 7000 ook libglib-2.0.so.0 nodig voordat 't werkt. Ik zal 'ns kijken of ik 'em zelf kan compileren voor de 7000.

 

Of je zou deze file ook uit /var/lib (of /lib of /usr/lib) op de 7020 kunnen halen.

Geplaatst:
Citaat:
dAF,

check bijlage, een aantal libs toegevoegd uit de db7020

greetz...

Hmmm... dat hielp wel een beetje maar niet genoeg. Nu krijg ik 't probleem met de gestripte libc op de Dreamboxen. Ik zal 'ns kijken of ik 'em zelf ga compileren.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...