Ga naar inhoud


Arrow Classic Rock op AM 675 is geschiedenis?


Gast

Aanbevolen berichten

Op de AM 675 loopt een loop van één of andere gast die bijzonder belangrijk en interessant probeerd te klinken met dat Nederlands nagebootste Amerkaanse accent. Je lacht je rot..! Probeerd Amerikaans te klinken en leutert een paar FM verkwensies <img src="/forums/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> door.

Ik neem aan dat het afgelopen is met de middengolf AM 675.

Of weet iemand meer hierover?

Link naar reactie
Delen op andere sites


Tja..vroeger was het 445 meter op de middengolf..Daar kon je Drs. IJzerbout life horen. In het programma van Joost den Draaier. Toen was radio echt leuk.

Nu wordt er alleen maar wat muziek gedoedeld..

Link naar reactie
Delen op andere sites

Yes, het piratentijdperk was nog eens radio. Zeker de tijd toen van kooten nog bij radio veronica en noordzee zat. <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Helaas ook allemaal geschiedenis.

joost.jpg

VU+ Duo en 2x dreambox .

--------------------------------

plus 2 ruwharige tekkels

Link naar reactie
Delen op andere sites

Citaat:
Over Arrow Classic Rock gesproken?
Dat zou toch op sat komen?
Is daar ooit nog wat van gekomen?


Heeft wie gezegd? Ik heb dat nooit vernomen in elk geval. Natuurlijk gaat middengolf eruit, vraag me ook af wanneer CAZ er uitgaat...wat moeten ze er eigenlijk mee op termijn?
Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Lees alvorens je verder gaat onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.