Funfreak Geplaatst: 29 november 2008 Geplaatst: 29 november 2008 Ik gebruik Gemini2 3.80 software. Heb de beschikking over o.a. WS-FTP. Ik wil de volgende pug-in op mijn Dreambox installeren, hoe doe ik dat? MovieRetitle-1.1-DM7025.tar MovieRetitle-1.1-DM7025.ipk
FNONAMUS Geplaatst: 29 november 2008 Geplaatst: 29 november 2008 In gemeni onder de blauwe knop, zit daar geen optie om te installeren?? Je gooit met FTP het pakket naar de folder /tmp en dan kan je het installeren. Onder de meeste images staat onder de extra's een dergelijke optie... Todays dummy is tomorrows expert!
Gast beamviewer Geplaatst: 29 november 2008 Geplaatst: 29 november 2008 Plaats de software met een ftp programma in var/temp. Gebruik vervolgens de blauwe knop op de ab, ga naar addons>manual install en selecteer de te installeren software.
Ome Merde Geplaatst: 29 november 2008 Geplaatst: 29 november 2008 met ftp je ipk bestand in /tmp knallen en dan via telnet cd /tmp ipkg install MovieRetitle-1.1-DM7025.ipk tikken volgens mij, merDe deze ruimte is te huur
Funfreak Geplaatst: 29 november 2008 Auteur Geplaatst: 29 november 2008 Dank voor de tips, het blijkt nog eenvoudiger te zijn met Gemini2 3.80/3.90 software: Via bijv. WS-FTP de *.ipk of de *.tar/gz in /tmp/in plaatsen. Dan via het blauwe menu handmatige installatie kiezen. Ga na de directory en de soort te installeren plugin en kies vervolgens de plugin. Druk op de groene toets en voila.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen