Jump to content

Recommended Posts

Posted

Goeie morgen...ik krijg het maar niet voorelkaar een kanalenlijst van bv. hanssettings in een programma te krijgen. Ik heb inmiddels 4 progs op mn pc staan ( dreamboxedit/dreamseteditor/sparkeditor en seteditpiugulux) De materie is niet vreemd voor me want ik heb jaren met humbox voor de humax gewerkt. Zo iemand me even willen uitleggen hoe ik dit moet doen. Hartelijk dank alvast.

Posted

zip file van de kanalenlijst in een map uitpakken

bv dreamboxedit opstarten

dan naar die map met openen

en dan moet ie de lijst inlezen

lijst eventueel aanpassen......

en dan met de goede netwerksettings naar de box sturen

 

S6

Posted

Ik heb een amiko alien2 besteld en die krijg ik morgen. Spannende tijden breken aan voor de satrat! Ok...ik zal het proberen zoals boven beschreven en laat het weten. Bedankt nog.

Posted

Die box ken ik totaal niet. Ik praat uit ervaring met een DM7000 en nu een ET9200.

 

Kanalenlijst openen en bewerken met dreamedit zal het zelfde zijn, heeft in principe nog niets met wat voor box dan ook te maken.

 

Hoe het daarna verder gaat........netwerksettings en eventueel reset, dat weet ik niet.

 

S6

Posted

Gedaan zoals hierboven beschreven en ik krijg dan te zien: "Directorry contains no file called services. You must use the FTP option to copy all the necessary files from the dreambox to your pc."

Dat zal dus zo niet gaan dus omdat ik geen dreambox heb. Laten zich de zenderlijsten niet met een ander programma openen? Van de 4 die ik nu heb werkt er niet één!

Posted

Een stap verder. Ik heb het geprobeerd hanssettings met dreamset en bij openen staat deze op "all files" Die heb ik nu op Enigma2 files (lamedb) gezet en nu wordt de lijst wel geopend. De vraag blijft natuurlijk of ik met het dreamset prog de bewerkte zenderlijst naar mn Amiko kan schrijven? Maar dat zien we v/d week wel.

Posted (edited)

moet je eerst eens uitvinden welke enigma er op je box staat...wel zo handig.

 

blij dat mijn uitleg je wat op weg heeft geholpen.

 

Ik zeg zo vaak: GEWELDIG forum dit...........

 

Groet,

Ronald

Edited by ronaldsl

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...