Gast Geplaatst: 7 oktober 2002 Geplaatst: 7 oktober 2002 Ik heb van iemand een Philips ontvanger gekocht met een orginele smartkaart. is het mogelijk om de kaart op mijn naam te laten registreren , i.v.m het omruilen van de kaarten eerdaags ( seca2 ).
bolliee Geplaatst: 7 oktober 2002 Geplaatst: 7 oktober 2002 Is de kaart al geactiveerd zo nee gewoon aanmelden,en anders bellen en over schijven.. Dreambox 800
EasySat Geplaatst: 8 oktober 2002 Geplaatst: 8 oktober 2002 Misschien een idee om bij een satellietshop een inschrijfformulier te halen?
CB1 Geplaatst: 10 oktober 2002 Geplaatst: 10 oktober 2002 @easysat Dat klopt maar dan moet ie niet al geregistreerd staan toch? Als ie nog niet gereg. is dan met een aanmeldingsform. Anders met de handtekening van de oude gebruiker een overschrijving. Vlogens mij moest dit zo. gr cb1
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen