Jump to content


Recommended Posts

Posted

Bij mij bevriest vandaag het beeld om de 10 a 20 seconden vooral op yorin en sbs 6. Ik heb een topfield 4000 en een mm met penta9 en een fun4. Gebeurt ook met org kaart. Wat kan ik hieraan doen. Heb de topfield pas vandaag voor het eerst in gebruik dus ik weet niet of het al eerder zo was. Of ligt het aan het weer? Ik heb een 80 cm schotel daus dat moet voldoende zijn. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


Posted

Hasjo,

 

Probeer ipv. 1.09 de tetra1.0 maar, had hier ook met 1.09 hetzelfde probleem in een 3000CIpro!!

Grtz,

 

Adje aka Beros

Posted

Zijn er oom nadelen aan de tetra? Wat is/zijn de verschillen met penta 1.09?

Kun je wel de org kaart gebruiken?

Posted

Tetra 1.0 en Penta 1.09 zijn de beste. En er is bijna geen verschil qua ontvangst.

Marantz SR7008,Pioneer PDP5090,ET-10000,Monitor Audio RS8 en subwoofer GSW12 en Antec Fusion Remote

Posted

Denk jij dan dat het ergens anders aan ligt? Als het aan de penta software ligt vind ik die niet goed want het kijkt verschrikkelijk vervelend zo'n bevriezend beeld(en geluid) Ik zal de tetra eind van de week proberen in mijn module te laten plaatsen. Ik hoop dat het dan over is.

 

Posted

Ik bedoel de zenders die je ermee kan ontvangen.Ik had met penta 1.09 ook problemen met tetra niet meer.

Marantz SR7008,Pioneer PDP5090,ET-10000,Monitor Audio RS8 en subwoofer GSW12 en Antec Fusion Remote

Posted

Hier een melding van het eindresultaat: Tetra 1.0 erin en het loopt prima! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" /> Dus dat is tevens mijn advies voor nieuwe tf gebruikers! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Posted

Aan deze kant had ik dus ook met hetzelfde probleem te maken. Sinds gisteren blokkerig beeld. Ik ga nu ook de tetracrypt 1.0 er inzetten en hoop dan dat het probleem is opgelost. Wat ik echter niet begrijp is dat "mijn" pentacrypt 1.09 zo'n 8 maanden PERFECT heeft gewerkt en nu opeens het loodje legt. Software deugt of deugt niet. Maar goed een expert zal meteen zien dat ik leek ben op dit gebied, maar wellicht is er iemand die hier een verklaring voor heeft.

Groetjes van John uit Den Bosch

 

Topfield 3000CIP

Triax 110

Jaeger99

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...