Jump to content

Recommended Posts

Posted

Had bij eerdere topics een antwoord gekregen dat de ontvanger elke 5/15 seconden een vraag stuurt naar de smartcard. Wanneer er een goed antwoord is kan je weer ff kijken en dan maar wachten op de volgende vraag.

 

Ook had ik begrepen dat de files 1 maand lang hetzelfde zijn.

 

Zou dit niet kunnen: De ontvanger pachten zodat hij niet meer om de 5/15 seconden een vraag stuurt naar de smartcard. Dus bijvoorbeeld elke maand via afstandbediening of een kaart de nieuwe codes in de ontvanger zetten en dan een maand lang kijken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Pas bij de nieuwe codes weer ff een kleine update doen via de remote control of een kaartje of serieel of wat dan ook <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

 

Posted

Hij stuurt dus elke 5/15 sec een CW die ontsleuteld moet worden. De code die daarvan wordt verkregen is nodig om de DVB stream (kritieke delen daarvan althans) te ontsleutelen.

 

Maar wie weet, vraag het anders Uli eens, volgens geruchten heeft hij wel een oplossing, al geloof ik het zelf niet.

Posted
Citaat:


Maar wie weet, vraag het anders Uli eens, volgens geruchten heeft hij wel een oplossing, al geloof ik het zelf niet.


Daar komt i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
@ULI
EERLIJK ZULLEN WE ALLES DELEN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Ik merk het wel
Posted
Citaat:
Citaat:


Maar wie weet, vraag het anders Uli eens, volgens geruchten heeft hij wel een oplossing, al geloof ik het zelf niet.


Daar komt i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
@ULI
EERLIJK ZULLEN WE ALLES DELEN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Ik merk het wel


IK EEN BEETJE MEER ALS JIJ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />
Posted
Citaat:
vraag het anders Uli eens


@Bigfoot,

Je bedoelt Uli Hermann (Dr. Overflow) van het DVB project?


Met vriendelijke groeten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

sattaz

Posted

Moest het toch ff zo proberen.

 

Wie niet waagd is nog steeds maagd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Posted

Feit is dat er toch nog steeds mensen die niet helemaal begrijpen waar nu die controlwords voor dienen.

Als het inderdaad zo simpel was om zelf iets te gaan verzinnen en dat naar de kaart te gaan sturen waren er nu een paar rijke mensen meer op deze aardkloot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

 

Nee , de controlwords zijn "even or odd" ,respectievelijk voor de even gecodeerde- of voor de oneven gecodeerde stream.

Wat er verder allemaal gebeurd met die stream is keurig vastgelegd in de dvb norm ,dus lees die ff lekker door mocht het je echt interesseren <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" /> lekkere stevige kost.

Pli Core Member

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...