Moderator Matchless Geplaatst: 19 mei 2002 Moderator Geplaatst: 19 mei 2002 ik weet niet of de moderators dit wel of niet goedvinden maar dat zie ik snel genoeg. naar aanleiding van de vele e-mails over MrZap wil ik kijken of er interesse is om een chatsessie te beginnen over deze kaartjes. mijn idee is om met deze groep een strategie te plannen waar we met z'n alle kijken of het mogelijk is om deze kaarten te bewerken of uit te lezen.op deze manier kan ieder een bijdrage leveren. bijv door een paar te laten emuleren of loggen en andere de kaarten te bewerken of de box te onderzoeken op zwakke plekken. funkaartje proggen kan iedereen,maar de hobby is om een kaartje te leren kennen.zelf kan ik al enkele gegevens uit de kaart krijgen en wil dit ook met jullie delen(natuurlijk de methode niet de kaartgegevens). tis jammer dat sat4all geen chatroom heeft. laat het maar horen... Een smartphone is een hulpmiddel, geen levensstijl Kijk rond IN de wereld in plaats van voorover gebogen NAAR de wereld.
Gast Geplaatst: 20 mei 2002 Geplaatst: 20 mei 2002 Waarschuwing aan sat4all board: De files voor Mr. Zap heb ik ooit (na uitgebreide discussie via Duckboard) geplaatst op een server in Rusland. Daar hebben ze nog geen 8 uur gestaan en zijn ze op aandringen van Mr. Zap medewerkers verwijderd. De provider van het Duckboard kreeg bericht dat het niet erg was dat een kleine groep hobbyisten het systeem bloot legde (dat hadden ze wel verwacht dat dat ooit zou gebeuren), maar dat het niet de bedoeling was dat het beschikbaar komt voor het grote publiek. Wij hebben toen afgesproken in het belang van het Duckforum om dit systeem niet meer publiekelijk te maken. We geven dus ook geen uitleg meer. Advies van mij aan jullie: Het is dus mogelijk om het te kraken. Op dit moment is er slechts een selecte groep (12 man)die weten hoe het moet. De info wordt niet vrijgegeven en er zijn nergens meer files en uitleg beschikbaar. Als jullie het dan toch zonodig moeten kraken correspondeer dan via email met elkaar en geef NIETS bloot. Het is voor Mr.Zap immers een koud kunstje om om te schakelen naar het nog steeds niet gekraakte Viaccess 2! En op plaatsen met 2 richtingsverkeer hebben ze je zo te pakken. Het plaatsen van een video in de verbinding helpt echt niet. Ciao, Al.
Moderator Matchless Geplaatst: 20 mei 2002 Auteur Moderator Geplaatst: 20 mei 2002 thanks voor de waarschuwing.. ik wist niet dat ze daar zo snel konden zijn. Een smartphone is een hulpmiddel, geen levensstijl Kijk rond IN de wereld in plaats van voorover gebogen NAAR de wereld.
Gast Geplaatst: 29 mei 2002 Geplaatst: 29 mei 2002 Het grootste probleem hieromtrendt is dat de meeste medewerkers van Mr. Zap, Essent en Casema ook prive een schotel bezitten. Het zijn uiteraard echte hobbyisten, die net als jij en ik zich met coderingen e.d. bezighouden. Zij lezen dus uitgebreid mee en weten dus heel snel of ze gekraakt zijn of niet. Ciao, Al.
Moderator Matchless Geplaatst: 29 mei 2002 Auteur Moderator Geplaatst: 29 mei 2002 als dat zo is dan zal ik de MrZap box maar met rust laten.. Een smartphone is een hulpmiddel, geen levensstijl Kijk rond IN de wereld in plaats van voorover gebogen NAAR de wereld.
Gast Geplaatst: 13 augustus 2004 Geplaatst: 13 augustus 2004 he kan jij mijn daar ook bij helpen voor dat mrzapik hoor daar graag van je
Gast Geplaatst: 13 augustus 2004 Geplaatst: 13 augustus 2004 op de meeste nederlandse boards is mrzap not public en dit is natuurlijk niet voor niets, kaartje uitlezen is vrij eenvoudig, een cloon kaartje maken ook. een tip, laat het not public blijven, als we er met zn allen over gaan babbelen, is zap zo weer gesloten groeten ben
Gast Geplaatst: 13 augustus 2004 Geplaatst: 13 augustus 2004 ik sluit me dus helemaal bij donotdelete aan. ps, indien mogelijk, gehele topic ff deleten, komen er verder ook geen vragen over groeten ben
Sjaak Geplaatst: 13 augustus 2004 Geplaatst: 13 augustus 2004 Een retoursperband filter doet wonderen en in regeo Den haag word hier (retoursignaal)geen gebruik van gemaakt. kaartjes worden hier van 35 t/m 100 euro aangeboden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" /> Heb zelf zoeen doos gehad... heb 'm weggegeven aan een maatje van me omdat het zappen zo traaaag gaat als dikke str*nd Nog ff over het via kaartje heb het wel eens uitgelezen. Ging met de progjes die ze gebruikten voor de oude Fransen Via-1 kaarten, weet het niet meer zo een tijd geleden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Geloof mij nou de providers zijn echt wel op de hoogte van al die kaartjes! Sjaak Nog ff een tip als je zoeen kaartje wilt hebben <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loep.gif" alt="" /> GEEF NOOIT JE ORGINELE KAART AF
Aanbevolen berichten