Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

hi,

heeft er al iemand geprobeerd of een officiële premiere kaart werkt op een programeerbare module die nagra emuleert?

zou dit werken,of zou de kaart na verloop uitvallen,omdat de zogenaamde boxkey niet juist is?is het wel nagra,of is het een variant ervan,zoals indertijd betacrypt een variant was van irdeto?

misschien zal ik het geluk hebben om het te testen,en zal de bevindingen hier neerplaatsen.De premiere cam,zeggen ze dat die werkt in een alleen door premiere goedgekeurde ontvangers,heeft soms iemand zo'n premiere cam geprobeerd op een humax of zo?


Geplaatst:

Ik heb de S02 kaart getest in een MR met UCAS 3.0, helaas geen resultaat.

Geplaatst:

ik ga hem volgende week eens testen in de freecam 2.020 moet hij namelijk lopen (de PWkaart).

en zoals men kan lezen in een black-ice zou het ook moeten kunnen.

 

cheers

Reasons Of Rhyme

The Brian Ferry Orchestra

 

 

Geplaatst:

de origineele kaart doet het gewoon van PW in een Joker/ICE modul wet software V0.78 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...