Jump to content

Recommended Posts

Posted

ben opzoek geweest naar het gebruiks aanwezing van de @sat NZ-CI 7000, maar helaas zonder resultaat.

 

Wie kan mij daar aan helpen??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Posted

Ik heb ook de @sat NZ CI 7000 en heb de gebruiksaanwijzing ook maar alleen ik wil hem niet kwijt. Ik zal proberen om mijm scanner weer nieuw leven in te blazen de zaak scannen alleen nu is het een beetje laat daarom zal ik van de week deze taak op mij nemen. mocht je nog spoedvragen hierover hebben laat het dan maar ff weten via PM dan zie ik dat meteen. Hoe je alleen een parental lock (zo heet deze pin) moet veranderen staat er wel in maar dan moet je de huidige pin weten.

 

De @sat heeft 3 soorten locks nl.

 

1: Lock receiver. Dan heb je een probleem nl. het hele apparaat is gelockt

 

2: Lock installation. Dan heb je ook een probleem je kan geen instellingen veranderen.

 

3: channel lock: Dan heb je de mogelijkheid om de factory instellingen terug te zetten en is de code 0000 geworden.

 

Veel suk6 ik hoor nog wel van je <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

Groetjes Leo

Vroeger waren de kratten bier van hout en moest je zuipen om de kachel aan te houden

 

Waar de darmen vol van zijn loopt de anus van over.

Posted

Hi,ik heb ook de @sat nz-ci maar dan de 7200,maar dat is juist dezelfde als de 7000,maar ik heb even een vraagje,hebt u ook al met een mm module gewerkt met deze receiver,i.v.m het ontvangen nu van de kanalen op thor(conax)?Alvast bedankt en als er ook vraagjes zijn i.v.m de handleiding,vuur maar af hoor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />,groetjes xtro1968.

Posted

Voor zover ik weet lijken ze veel op elkaar maar zijn ze niet het zelfde heb ik eerder in een topic gelezen. Als je op de Atsat homepage kijk kun je dat ook zien. voor de 7200 is er nieuwere software dan voor de 7000 en de bestands groote is verschillend. Ik durf het dan ook niet aan om de software van de 7200 in de 7000 te laden. Ik werk tot nu toe nog steeds met de ingebouwde skycript module en heb nog geen andere geprobeerd.

 

Groetjes Leo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Vroeger waren de kratten bier van hout en moest je zuipen om de kachel aan te houden

 

Waar de darmen vol van zijn loopt de anus van over.

Posted

Nou heren bedankt voor de reactie's, maar ik ben nog niet geholpen..?

Posted

Hoi,

 

Ik heb er hier wel een liggen, maar dan zal ik wel een kopie moeten maken. Mischien is inscannen beter en het dan als een pdf bestand ergens neer zetten.

Stuur me maar een PM als ik een kopie voor je moet maken.

 

Groetjes,

 

Lex

Posted

Bedankt DreamLex,

Als je dat wil doen heel graag en gewoon naar mijn e-mail adres toe sturen.

Ik kan niet wachten tot dat ik het heb.

 

PS: weet jij toevalig hoe ik een locked pin kan verwijderen?

Posted

Hoi,

 

Ja dat wil ik wel doen, moet je wel even wachten tot volgend jaar. Ik zal het inscannen.

Die locked pin, verdwijnt dat niet als je de firmware erop nieuw inzet ?

 

Groetjes,

 

Lex

Posted

kan je me in het kort uitleggen hoe ik die firmware opnieuw inzet ? als het niet te veel gevraagd is natuurlijk.

 

Thanks.

Posted

Hoi,

 

Je kan met een seriele kabel tussen je pc en de sat ontvanger de firmware in je ontvanger zetten.

De firmware kun je vinden op de atsat.be site.

Kijk heel erg goed welke firmware bij jouw ontvanger hoort en welke software in jouw ontvanger zit.

Er staat ook een uitleg op de site van atsat.

 

Groetjes,

 

Lex

Posted

nog de beste wensen...! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Posted

Ja jij ook <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

 

Ik zie net dat de site van atsat er weer eens uitligt.

 

Ik heb de software en de firmware hier wel.

Als je ze wilt kan ik ze je wel effe mailen.

 

groetjes,

 

Lex

Posted

heel graag, dan doe ik het gelijk joh.

 

groetjes van zizoe

Posted

Moet ik wel je email hebben, stuur me die effe met pm

  • 2 weeks later...
Posted

Hoi,

 

DreamLex, ik hoop dat je nog aan mij hebt gedacht (het gaat namelijk om die handleiding van de @sat 7ooo).

 

aziz

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...