Ga naar inhoud


MySat

Lid
  • Items

    1.306
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

1 Volger

Over MySat

  • Verjaardag 30-01-1912

Aanvullende info

  • Geslacht
    Gaat je nix aan
  • Locatie:
    Benelux
  • Interesses
    Da's heel breed

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

  1. Liep tegen het Veronica Radio Archief aan op radiotrefpunt dit weekend. De originele post met URL vind ik niet meer terug, maar de URL had ik al. Mocht je op zoek zijn naar oude Radio Veronica Programma's, dan staan deze dus klaarblijkelijk online. Voor alle liefhebbers: Hiero
      • 1
      • Like
  2. En het werkt weer.... https://forums.openpli.org/topic/99813-olympia-stream-ohne-ton/?hl=adts#entry1635217 HLS setting in de service app zorgt er klaarblijkelijk voor dat de ADTS codec niet "herkent". Die afgezet en idd weer geluid.
  3. Steve... Dank voor de moeite. Deze heb ik ook in mijn bezit (zelfs van verschillende bronnen), maar wijkt af van de werkelijkheid... Dus wss een nieuwere PCB versie zonder dat de service manual is geupdate.... Geen idee hoe ICOM versie beheer doet..
  4. Net even gekeken maar hij staat er niet bij. Icom 7400 service manual (Niet diegene die je op het internet vindt 😉 ). Toevallig iemand?
  5. Ben mijn fav-lijst aan het bijwerken en voor de Antwerpen TV stream heb ik een 'probleempje' https://live.zendzend.com/cmaf/29375_107244/master.m3u8 speelt netjes af in VLC (video en audio) In mijn Openpli 8.3 incl service app heb ik beeld maar geen geluid op zowel service 4097 als 5002. #SERVICE 5002:0:1:0:0:0:0:0:0:0:https%3a//live.zendzend.com/cmaf/29375_107244/master.m3u8:ATV (Antwerpen) #DESCRIPTION ATV (Antwerpen) Kan iemand bevestigen dat deze stream 100% werkt (incl audio) en met welke service ? Overigens werken alle andere streams 100%
×
×
  • Nieuwe aanmaken...